Режим роботи8:00 - 22:00

Правильний догляд за тілом та обличчям передбачає регулярне проведення домашніх та професійних процедур за умов косметологічної клініки. Тільки за такого підходу можна позбутися косметичних недоліків, підтримувати красу та здоров’я. Сучасний центр лазерної косметології пропонує широкий комплекс послуг жінкам і чоловікам. Тут можна швидко і безболісно позбутися естетичних проблем, видалити небажане волосся або татуювання, покращити стан шкіри. Ми застосовуємо обладнання останній серій та високоефективні методики, що дозволяє отримати результат швидко та без ускладнень.

Ефектний вигляд, мінімум часу та жодного болю

Відсутність волосся на руках, ногах та інших ділянках тіла, здорова шкіра – пріоритет не лише представників громадських професій. Кожна сучасна людина прагне виглядати доглянутою та акуратною. А наша клініка значно полегшує таке завдання.

Лазерна епіляція – наш основний напрямок, що дозволяє позбутися волосся на обличчі, у делікатних зонах без болю та негативних наслідків. Після повного курсу процедур ваші брови завжди будуть мати чітку лінію, зачіска – акуратна, а шкіра – гладка і доглянута. У вас з’явиться додатковий вільний час, відпаде потреба у щоденному голінні та частих походах до студії краси.

Крім того, у нас можна пройти курс ін’єкцій краси для обличчя та тіла, оздоровлення волосся та багато інших процедур, які дають виражений, стійкий результат, дають впевненість та відмінний настрій!

Коли варто користуватися послугами апаратної косметології?

Апаратні методики у косметології мають доведену ефективність, у них мінімум протипоказань та відсутні ускладнення. Лазерні та інші технології застосовують для омолодження, усунення різних дефектів. Ефект від їх застосування перевершує використання бустерів та інших засобів за рахунок проникнення у глибокі шари шкіри та впливу на підшкірно-жирову клітковину.
Апаратна косметологія ефективно справляється з такими завданнями:

 • усуває ознаки старіння – зморшки, провисання, пігментні плями;
 • підвищує еластичність, активізує синтез колагену та еластину;
 • коригує фігуру, позбавляє жирових відкладень;
 • позбавляє небажаного волосяного покриву.

Порівняно з іншими способами, результат досягається швидше та без ускладнень.

Доведемо своє тіло до досконалості разом із салоном ЛАЗЕРРУМ

У нашому салоні проводяться різні види апаратних та лазерних процедур, використовуються сертифіковані препарати. Застосування високотехнологічного обладнання, виконання маніпуляцій досвідченими лікарями-косметологами дає змогу отримати виражений результат.
До переліку наших послуг входить:

 • видалення татуажу за кілька сеансів;
 • безпечне видалення папілом на будь-якій ділянці тіла;
 • інтимне відбілювання – швидке вирішення делікатної проблеми;
 • мезотерапія волосся – для оздоровлення та краси, боротьби з випадінням;
 • SMAS-ліфтинг – альтернатива хірургічній підтяжці;
 • ін’єкції ботулотоксину – для розгладження зморшок та поповнення обсягу;
 • Ліполітики – видалення зайвих жирових відкладень на обличчі та тілі.

Ціни на окремі процедури наведені у прайс-листі. Все, що потрібно – записатися на зручний час і ваші проблеми будуть вирішені.