Режим роботи8:00 - 22:00

Інтимне відбілювання – повернемо впевненість у собі

Наше тіло – посудина, яка з часом переповнюється всім тим, що ми йому даємо. Звідси й виникають невеликі та серйозні проблеми, які треба вчасно усувати. Поява пігментних плям на епідермісі природно викликає у людини виникнення психоемоційного дискомфорту. Причинами їх виникнення можуть бути: гормональні зрушення, що проявляються в організмі у леді після пологів, також протягом періоду лактації, з настанням менопаузи, з віком, можлива механічна дія на шкірні покриви нижньої білизни, прийом певних медичних препаратів, порушення пов’язані з обміном речовин . Часто від пігментації страждають власники смаглявої шкіри. З проблемою появи негарних контрастованих плям на шкірі стикаються як жінки, так і сильна частина людства.

Види та особливості проведення процедури

Хімічний інтимний пілінг – досить проста, абсолютно безпечна та безболісна процедура з освітлення та усунення різних еритем у делікатних місцях жіночого та чоловічого тіла. Весь процес поділяється на наступні етапи: потрібна ділянка шкіри очищається, потім косметолог наносить спеціалізований засіб з освітлювальним впливом від 20 хвилин до півгодини, після його знімається з шкірних покривів, і на його місце наносять засоби, які заспокоюють роздратовані ділянки, відбілюють їх. Для досягнення ефективного результату рекомендується курс із 3-5 процедур. Завдяки проведеному відбілювання інтимних зон відбувається: освітлення ділянок з надмірною пігментацією, підвищується пружність шкіри, уповільнюється ріст волосся, стає помітною підтягнутість, ліфтинг шкірних покривів.

До областей, які потребують проведення сеансів, належать такі зони: вся область глибокого бікіні, зовнішні статеві органи, анус, ареоли молочних залоз, пахвова зона.

Переваги, які дарує хімічний інтимний пілінг:

  • абсолютна безпека;
  • отриманий ефект видно відразу після завершення першого сеансу – оброблювана ділянка шкіри стає світлішою;
  • вам не доведеться змінювати свій звичний розклад;
  • додатковий бонус після закінчення всіх процедур – ваша шкіра омолоджується;
  • у поєднанні з вашим шармом, красою та прийнятими зусиллями у цьому напрямі налагоджується сексуальне життя.

Завдяки сертифікованим препаратам Renovi Intimiss і «золотим» рукам наших фахівців ви зможете не тільки позбутися естетичної проблеми, але й набути впевненості у своїй чарівності.

Де у Києві пройти ефективне інтимне відбілювання?

Щоб дбайливо поставитися до свого тіла, дозволити йому прийти в норму, закріпити результат після проведеного сеансу, варто:

  • протягом 2 тижнів не відвідувати басейн, не ходити до сауни;
  • 14 днів не засмагати під спекотним сонячним промінням і не відвідувати солярій;
  • лазерне видалення волосся (епіляція) стає можливим тільки після терміну 10-14 днів;
  • залежно від рекомендацій лікаря-косметолога наносити на шкірний покрив двічі на тиждень спеціалізовані засоби освітлення.

Зробити відбілювання (інтимний пілінг шкіри) в інтимній зоні бікіні та інших місць у місті Київ, де вам точно сподобається ціна, запрошує мережу салонів лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ. Ви можете записатися на максимально комфортний для вас час з 7 ранку до 23 вечора. Усі косметологи – фахівці з медичною освітою, працюють лише із сертифікованими препаратами. Запишіться на прийом до професійних косметологів, які допоможуть вам вирішити вашу проблему та прибрати незручність та психологічний дискомфорт, на сайті kosmetologia.kiev.ua. Нехай ваше життя заграє новими фарбами!