Cosmetology

Інтимне відбілювання пахв

-грн.
* ціна уточнюється у менеджера салону
Записатися

Інтимний пілінг (відбілювання) пахв

Є низка причин, через які шкіра в пахвовій області темніє: реакція на засіб від поту чи іншу косметику з агресивними компонентами, гормональний збій, вікові зміни, часте гоління з порушенням правил догляду після процедури. Що стосується гоління, тут проблема полягає в коріннях, що залишаються в глибоких шарах дерми, які просвічують крізь тонкий верхній шар. Це особливо помітно, якщо рослинність темна та жорстка. Проблеми шкірних покривів стають причиною невпевненості у собі, особливо влітку. Відкритий одяг та темні пахви — речі несумісні, тим більше, що у багатьох людей пігментовані зони асоціюються з поганою гігієною.

Повернути комфорт та впевненість у собі допоможе інтимний пілінг (відбілювання) пахв. Процедура популярна у людей, професія яких пов’язана з частковим оголенням тіла, носінням сценічних або спортивних костюмів (купальників). Сьогодні вона доступна всім охочим мати привабливий вигляд пахв та інших інтимних зон.

Переваги та особливості проведення відбілювання пахв

У косметологічному кабінеті спеціалісти для проведення освітлення застосовують метод хімічного пілінгу. Процедура повністю безпечна, але має деякі протипоказання:

  • наявність ушкоджень на обраній ділянці тіла;
  • вагітність;
  • критичні дні;
  • проведена менше 10 днів тому воскова або лазерна епіляція.

Як підготовчі дії лікар-косметолог очистить шкіру і знежирить її за допомогою спеціальної косметики. Потім область, яку потрібно осветлить наносять шар хімічного препарату. Після приблизно 30-хвилинної дії засіб обережно видаляють. Потім на оброблену поверхню шкіри наносять постпілінговий засіб. Косметика заспокоює подразнену шкіру, зволожує та активує регенеруючі властивості. Загалом реабілітація становить не більше п’яти днів.

Ефект від пілінгу помітний після першого сеансу, для закріплення результату рекомендується провести 3-5 процедур, залежно від стану оброблюваної зони. Інтимне хімічне відбілювання приносить ряд покращень:

  • помітне освітлення пігментованої зони;
  • омолодження дерми;
  • зменшення інтенсивності росту волосся;
  • ліфтинг-ефект, підвищення пружності, еластичність шкіри.

Після проведення хімічного пілінгу не рекомендується відвідувати сауну, пляж, басейн, кабінет епіляції протягом 14 днів. Також не бажано використовувати засоби для відбілювання без призначення косметолога.

Де зробити якісне відбілювання (інтимний пілінг) пахв?

Мережа салонів ЛАЗЕРРУМ надає послугу відбілювання шкіри в зоні пахв та багато інших косметологічних послуг усім охочим, ціна на будь-яку з процедур вказана на сайті. Наші салони знаходяться у Києві, записатися на прийом можна за телефоном. Косметологи в будь-якому нашому салоні мають великий професійний досвід. Усі спеціалісти ЛАЗЕРРУМ мають медичну освіту, пройшли курси підвищення кваліфікації. Ми маємо вищу нагороду від всеукраїнського конкурсу «Знак якості», тому маємо право використовувати емблему «Гарантія 100% якості».

Залишити коментар

Записатися на процедуру