Режим роботи8:00 - 22:00

Гоління – щоденна гігієнічна процедура для чоловіків, яка потребує часу. При дуже чутливій шкірі та схильності до подразнення, алергії вона може завдавати дискомфорту та викликати дерматологічні проблеми. У такому разі є вихід – лазерна епіляція обличчя для чоловіків дозволяє позбутися волосяного покриву, не витрачати час на щоденне гоління та уникнути запалень та інших проблем. Така послуга стає все більш популярною у чоловіків, оскільки є ефективною та безпечною.

Чи виправдане видалення волосся на обличчі чоловікам

Такий спосіб позбавлення від волосяного покриву виправданий у всіх випадках. У чоловіка з’являється півгодини вільного часу, також вирішуються проблеми з волоссям, що вросло, невідповідними косметичними засобами, висипаннями після гоління. Навіть при посиленому зростанні волосся можна мати акуратний та доглянутий вигляд.

Можливе оброблення всієї особи або окремих ділянок – у зоні вусів, на щоках. При професійному проведенні результат помітний після першого сеансу, а після повного курсу він зберігається протягом тривалого часу. Тонка настройка обладнання дозволяє досягти максимального ефекту у чоловіків з різним кольором волосся та типом шкіри.

Протипоказання до проведення та правила підготовки до процедури

Лазерна обробка не рекомендується за наявності наступних протипоказань:

  • дерматологічні захворювання;
  • запалення та висипання в зоні впливу;
  • порізи та механічні пошкодження шкіри;
  • велика кількість родимок на обличчі;
  • схильність до рубцювання тканин;
  • загострення герпесу та інших інфекцій.

Перед процедурою проводиться огляд визначення кольоротипу, з’ясовуються можливі протипоказання. За два тижні слід уникати тривалого перебування на відкритому сонці, відмовитися від відвідування солярію, не робити пілінги і не застосовувати спиртовмісні лосьйони. Залежно від типу лазерного променя, потрібно буде відростити волоски довжиною до 3 мм або гладко поголитись. Усі нюанси обумовлюються окремо з кожним клієнтом.

Лазерна епіляція небажаного волосся обличчя в салоні ЛАЗЕРРУМ

Спеціалізований салон у Києві запрошує на ефективні та комфортні процедури із застосуванням обладнання останнього покоління. Точковий тепловий вплив на фолікул дозволяє позбутися жорстких волосків, при цьому шкіра навколо не торкається, відчувається невелике поколювання.

Процедура проводиться в окремому стерильному кабінеті та включає наступні етапи:

  • нанесення на шкіру гелю з анестетиком – за потреби;
  • безпосередньо обробка спрямованим променем;
  • нанесення заспокійливого та зволожуючого крему.

Тривалість сеансу залежить від зони обробки. Наприклад, для видалення волосся над верхньою губою (усів) потрібно 3 – 6 хвилин. Для обробки всієї особи – від 10 – 20 хвилин. Для досягнення стійкого результату необхідно пройти курс із 5 – 15 процедур.

Ціна залежить від виду апарату і площі ділянки, що обробляється. Для запису на зручний час – зателефонуйте або надішліть онлайн-заявку.