Режим роботи8:00 - 22:00

Олександритовий лазер ALMA SOPRANO - №1 у світі епіляції

Alma Soprano Titanium – світовий лідер серед діодних лазерних апаратів, найостанніша модель у серії Alma Soprano. Це діодний лазер, у ньому зосереджені 3 хвилі лазерного випромінювання: неодим, діод і олександрит. За допомогою цих трьох хвиль він видаляє і темне жорстке, і русяве, і світле, і навіть пушкове волосся! Також його перевага це – потужність. Значно вищий, ніж у інших лазерів.
На цьому апараті є вбудована система охолодження, а також його маніпула збільшена вдвічі – 4 см2, що дає змогу швидко і якісно обробити зону, яку епілюють. На цьому апараті знадобиться менша кількість процедур у курсі, ніж на інших його аналогах. Курс процедур на цьому апараті становить у середньому від 5 до 12 процедур.
Головна відмінність апарату для лазерної епіляції Soprano Titanium від своїх попередників – унікальні передові технології, яким немає рівних у сфері лазерної епіляції.

Принцип видалення волосся лазером ALMA SOPRANO

Апарат створює три хвилі різної довжини, сфокусованих у пучок, що точково впливають на фолікул. Меланін поглинає світлову енергію, внаслідок чого фолікул руйнується, волосся випадає і його зростання припиняється.

Спрямована дія та потужне охолодження забезпечує безболісність та відсутність дискомфорту під час процедури. При обробці делікатних ділянок або підвищеної чутливості шкіри попередньо наноситься гель з анестетиком.

Обладнання Титаніум, Айс сімейства Сопрано має такі переважні характеристики:

 • безболісне, безпечне та комфортне видалення волосяного покриву;
 • високоефективна система охолодження поверхні наконечника;
 • швидка обробка ділянок – від 5 до 20 хвилин;
 • підходить для всіх типів шкіри, у тому числі засмаглої;
 • рівномірно та повністю видаляє волоски у зоні впливу, без ефекту «зебри».

При експлуатації апарата не використовуються витратні матеріали, основні параметри легко налаштовуються. За рахунок потужного охолодження сеанс проводиться без знеболювання, побічні ефекти, негативні наслідки та період відновлення – відсутні. Епіляція може проводитися у людей з дерматологічними проблемами та хронічними захворюваннями.

Сопрано – єдиний лазер, який успішно пройшов клінічні випробування та може застосовуватися з 14 років.

Показання та протипоказання до проведення епіляції

Лазерна технологія показана при чутливості до інших методів, подразненні та алергії на різні засоби. Вона дає хороший результат на темному і світлому волоссі, підходить для епіляції обличчя і тіла.

До основних протипоказань відноситься:

 • цукровий діабет;
 • онкологія;
 • загострення герпесу у зоні проведення процедури;
 • лікування антибіотиками;
 • ушкодження шкіри – подряпини, опіки, гематоми;
 • загострення хронічних дерматологічних захворювань;
 • вагітність та період грудного годування.

На попередній консультації слід обов’язково розповісти фахівцеві про свій стан та наявні захворювання. Це дозволить уникнути негативних наслідків та отримати високий результат.

Переваги епіляції SOPRANO ICE у салоні ЛАЗЕРРУМ

У нашій клініці застосовується інноваційне обладнання, принцип роботи якого заснований на триокластерній технології, яка дозволяє швидко, безпечно та без болю досягти бажаного ефекту.

Ми дбаємо про своїх клієнтів, тож не створюємо черг. Прийом ведеться за попереднім записом. Ви можете вибрати будь-який день та час, зателефонувати нам для запису. Процедура проводиться в окремому кабінеті з комфортними та стерильними умовами. Ціни можна переглянути у прайс-листі, ми регулярно влаштовуємо акції. Ви залишитеся задоволені результатом, а ми – чекатимемо на інші процедури!

for Women

Лазерна епіляція всього тіла

7110грн.
Жіноча лазерна епіляція всього тіла
Записатися
for Men

Лазерна епіляція всього тіла

10000грн.
Чоловіча лазерна епіляція всього тіла
Записатися

Записатися на процедуру