Режим роботи8:00 - 22:00

Олександритовий лазер DEKA - золотий стандарт у світі епіляції

Італійська компанія DEKA – лідер на ринку лазерних технологій для косметології та медицини – вирішила це питання. Тепер епіляція — це не лише безболісна, а й приємна для клієнта процедура.

У моделі вдалося поєднати переваги олександритових та діодних лазерів. Александритовий лазер впливає на всі типи шкіри. До того ж, він вимагає меншої кількості процедур порівняно з діодним. Зазвичай, вистачає 5-6 сеансів, але точне число розраховується індивідуально.

Інноваційна технологія Moveo, розроблена світовим лідером у галузі лазерного обладнання для медичних та косметологічних цілей DEKA, вирішила проблему хворобливої епіляції раз і назавжди.

Відмінною особливістю передового обладнання є можливість накопичення лазерної енергії та її подальшого розщеплення на кілька променів. Таким чином, пошкодження шкіри повністю виключено. При епіляції на інших лазерних апаратах 50% енергії може губитися по дорозі до фолікулів. Тому епіляція Moveo вдвічі ефективніша.

Motus AX підійде для роботи з ніжною шкірою делікатних зон обличчя і тіла. Відновлювальний період відсутній — після сеансу епіляції вам не доведеться змінювати звичний графік життя, відчувати дискомфорт, уникати сонця та страждати від роздратування.

Загальний курс процедур і, відповідно, загальна вартість можуть змінюватись в залежності від особливостей ситуації. Записатися на прийом до фахівця Ви можете телефоном або онлайн.

Підготовка до процедури

Напередодні, за 1 -2 дні, необхідно збрити волосся у зоні обробки верстатом або триммером. Довжина волосся має бути не менше 1 мм і не перевищувати 2-3 мм. У день процедури не рекомендується наносити на область епіляції будь-які косметичні засоби (креми, лосьйони, олії).

У салонах професійної лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ працюють лише висококваліфіковані лікарі – фахівці у галузі естетичної медицини.

Ми використовуємо найсучасніше обладнання та прогресивні методики, які дають 100% результат. Краса, ефективність та безпека – головні засади нашої професійної діяльності.

Можливі протипоказання

Незважаючи на безліч переваг, лазерна епіляція за допомогою сучасного апарату Deka Motus AX дозволена не всім жінкам. Лікар не проводитиме процедуру за наявності наступних патологій та станів:

  • герпес та інші інфекції шкіри;
  • діабет;
  • застудні та вірусні захворювання;
  • варикозне розширення вен нижніх кінцівок;
  • травми, рани, інші порушення цілісності покривів шкіри;
  • відхилення у роботі щитовидної залози;
  • гормональний збій;
  • наявність родимок та інших новоутворень у галузі обробки;
  • вагітність та лактація;
  • період після пологів чи викидня.
for Women

Лазерна епіляція всього тіла

8135грн.
Жіноча лазерна епіляція всього тіла
Записатися
for Men

Лазерна епіляція всього тіла

13200грн.
Чоловіча лазерна епіляція всього тіла
Записатися

Записатися на процедуру