Режим роботи8:00 - 22:00

Лазерна епіляція на обличчі від мережі салонів ЛАЗЕРРУМ

Лазерна епіляція – один із найпоширеніших сьогодні методів позбавлення від небажаного волосяного покриву, який з успіхом застосовується на різних ділянках тіла, у тому числі й на обличчі. Ця проблема особливо актуальна для жінок. Раніше жінки, щоб приховати недоліки зовнішності у вигляді небажаних волосків, використовували пінцети, різні креми, а іноді й станки для гоління, але такі процедури дають лише короткочасний ефект, а часто і досить болючі.

Щоб позбавити себе від таких мук і забути про зайві волоски надовго, варто звернутися до мережі салонів лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ.

Особливості та переваги видалення волосся на обличчі лазером

Особа є найважливішою складовою привабливого образу будь-якого з нас, тим більше, коли йдеться про представниць прекрасної половини людства. Недоречні та небажані волоски неможливо приховати макіяжем. Навпаки, косметичні засоби здатні ще більше наголосити на недоліку.

Епіляція за допомогою лазера має масу переваг, а саме:

  • безболісність процедури;
  • простість та швидкість виконання;
  • гарантований позитивний результат після проходження курсу;
  • виключення таких неприємних наслідків, як роздратування, почервоніння тощо.

Після проходження повного курсу лазерної епіляції волосся, як показують відгуки жінок, які вже давно віддали перевагу даному способу видалення світлого, темного волосся на обличчі лазером, шкіра набуває бездоганної гладкості і привабливої бархатистості, а довготривалий ефект цілком виправдовує ціни процедур.

Лазерна епіляція обличчя, верхньої губи, вусиків, підборіддя

Мережа салонів лазерної епіляції ЛАЗЕРРУМ, розташована в Києві, пропонує комплекс послуг із вирішення різноманітних естетичних проблем. Відвідування наших салонів залишить винятково хороші враження — ми допоможемо швидко та ефективно позбутися небажаного волосяного покриву, провести лазерне видалення волосся на обличчі назавжди, а приваблива ціна, наявність знижок та бонусних програм стануть приємним сюрпризом.

Ми працюємо на висококласних апаратах Super Prime Laser Systems, Prime Laser Systems, Alma Soprano Titanium, які мають такі передові технології, як:

  • 3D — в одній насадці 3 довжини хвилі лазера, за рахунок чого обробляється відразу вся волосина;
  • SHR – поступове безболісне нагрівання шкіри, що не пошкоджує тканини;
  • ICE – потужна система охолодження;
  • In-motion — режим швидкого переміщення аплікатора;
  • ексклюзивні насадки Trio та Quattro — прискорюють у 2 рази процес безболісного видалення волосків на будь-якому типі шкіри (навіть із засмагою).

Робота на діодних лазерах з таким оснащенням дозволяє за 3-5 сеансів видаляти до 50% небажаного волосяного покриву назавжди, а разова обробка зони, що епілюється, може становити від 5 до 25 хвилин. Всі процедури з лазерного видалення волосся на обличчі в наших салонах проводять виключно лікарі-косметологи з медичною освітою і великим досвідом роботи.

Ми ведемо чесну цінову політику: скільки коштує лазерна епіляція особи у мережі наших салонів (Київ), ви можете дізнатися на сайті в опції «Прайси» або під час консультації з нашими фахівцями; також можна скористатися додатковими послугами, такими як ультразвукове чищення обличчя, ліфтинг, видалення лазером куперозу, татуажу, папілом та ін.

Не гайте часу, звертайтеся в наші салони, адреси яких розміщені на сайті — фахівці ЛАЗЕРРУМ допоможуть вирішити естетичні проблеми зовнішності і назавжди позбутися комплексів!