Режим роботи8:00 - 22:00
-* Lazerroom *-

Сучасна косметологія

ЛАЗЕРРУМ – це безпечна лазерна епіляція та високоефективна апаратна косметологія. Наші конкурентні переваги оцінили численні клієнти, які дбають про красу та здоров’я, прагнуть бути привабливими у будь-якій ситуації. А ми робимо все, щоб наші послуги були комфортними, доступними та давали бажаний результат.

-* Lazerroom *-

Перевірені часом апарати

Alma Soprano Titanium – світовий лідер серед діодних лазерних апаратів, найостанніша модель у серії Alma Soprano. Це діодний лазер, у ньому зосереджені 3 хвилі лазерного випромінювання: неодим, діод і олександрит. За допомогою цих трьох хвиль він видаляє і темне жорстке, і русяве, і світле, і навіть пушкове волосся! Також його перевага це – потужність. Значно вищий, ніж у інших лазерів.
На цьому апараті є вбудована система охолодження, а також його маніпула збільшена вдвічі – 4 см2, що дає змогу швидко і якісно обробити зону, яку епілюють. На цьому апараті знадобиться менша кількість процедур у курсі, ніж на інших його аналогах. Курс процедур на цьому апараті становить у середньому від 5 до 12 процедур.
Головна відмінність апарату для лазерної епіляції Soprano Titanium від своїх попередників – унікальні передові технології, яким немає рівних у сфері лазерної епіляції.
– перша технологія 3D об’єднує в собі відразу 3 найефективніші довжини хвилі лазера в одній насадці. Це означає, що різні частини волосини обробляються одночасно, що призводить до набагато ефективнішого видалення волосся на більш тривалий час.
– друга технологія SHR – метод поступового нагрівання поверхні шкіри (на зміну одного хворобливого імпульсу, як було раніше), який не ушкоджує навколишні тканини і безпечний для всіх типів шкіри, включно з темними тонами.
Потужна система охолодження ICE Plus і режим In-motion (швидке переміщення аплікатора по шкірі) забезпечують максимальний комфорт під час процедури, дієво охолоджуючи шкіру, що робить лазерну епіляцію нового покоління набагато швидшою і комфортнішою.
Наш апарат для лазерної епіляції Soprano Titanium – досконала версія всіх попередніх апаратів лазерної епіляції від виробника Alma Lasers. Він поєднує в собі одразу 2 ексклюзивні насадки – Trio і Quattro, які дають змогу проводити процедуру лазерної епіляції так само безболісно та результативно при будь-якому типі шкірі (і навіть на шкірі зі засмагою), тільки вдвічі швидше!
Виробник: Ізраїль. Оригінал.

Super Prime Laser Systems – діодний лазер “ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ лазерної епіляції”, в ньому зосереджені 3 хвилі лазерного випромінювання: неодим, діод і олександрит. За допомогою цих трьох хвиль він видаляє і темне жорстке, і русяве, і світло-русяве волосся. Його потужність вища, ніж у інших його аналогів. У його лазерній системі також використовують тільки оригінальні комплектуючі відомих світових брендів Німеччини, Швейцарії та США, що дає змогу домогтися максимального ефекту під час проведення процедур. Курс процедур на цьому апараті становить у середньому від 8 до 12 процедур.
Лазерна епіляція на цьому апараті безпечна і комфортна!
Лазер діє тільки на волосяний фолікул, шкіра на оброблюваній поверхні не нагрівається.
Насадка лазера – особливо тонка маніпула, яка охолоджує шкіру до -5°С, роблячи процедуру для клієнта максимально комфортною.

Prime Laser Systems – діодний лазер з довжиною хвилі проникнення – 808 нанометрів, потужністю 1200 ват, “ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ лазерної епіляції”, який чудово видаляє темне жорстке і русяве жорстке волосся. У його лазерній системі використовуються тільки оригінальні комплектуючі відомих світових брендів Німеччини, Швейцарії та США.
Його переваги: лазерне омолодження шкіри, лікування акне, відносна безболісність.

Італійська компанія DEKA – лідер на ринку лазерних технологій для косметології та медицини – вирішила це питання. Тепер епіляція — це не лише безболісна, а й приємна для клієнта процедура.

У моделі вдалося поєднати переваги олександритових та діодних лазерів. Александритовий лазер впливає на всі типи шкіри. До того ж, він вимагає меншої кількості процедур порівняно з діодним. Зазвичай, вистачає 5-6 сеансів, але точне число розраховується індивідуально.

Інноваційна технологія Moveo, розроблена світовим лідером у галузі лазерного обладнання для медичних та косметологічних цілей DEKA, вирішила проблему хворобливої епіляції раз і назавжди.

-* Lazerroom *-

Кваліфіковані спеціалісти

Лазерну епіляцію проводять лікарі-косметологи з медичною освітою та величезним досвідом, що включає понад 95 000 проведених процедур. Прийом відбувається у окремому кабінеті, де все стерильно, використовуються одноразові розхідники, сертифіковані препарати.

Понад 50% клієнтів відвідали наші салони за рекомендацією подруг, колег, родичів. За 2 роки нашої роботи 26 000 клієнтів залишилися дуже задоволені результатом і приходять до нас, щоб пройти курс інших процедур – SMAS-ліфтингу, карбонового пілінгу, мезотерапії, апаратного масажу.

0
Кількість процедур
0
Клієнтів
0%
За рекомендацією друзів

Понад 50% клієнтів відвідали наші салони за рекомендацією подруг, колег, родичів. За 2 роки нашої роботи 26 000 клієнтів залишилися дуже задоволені результатом і приходять до нас, щоб пройти курс інших процедур – SMAS-ліфтингу, карбонового пілінгу, мезотерапії, апаратного масажу.

Доступні ціни

Для процедури використовуються 3 нових діодних лазери випуску 2020-2021 року, що дозволяє проводити процедури без болю та дискомфорту та досягати бажаного результату. Цінова політика орієнтована на клієнтів, тому наші послуги доступні для всіх бажаючих.

Пахви 300 грн.
Глибоке бікіні 750 грн.
Ноги повністю 1050 грн.

Ми не економимо імпульси – працюємо на результат!

-* Lazerroom *-

Зручне розташування

Для наших клієнтів працюють 4 салони у Києві зі зручним місцезнаходженням – біля станцій метро. Тому нас легко знайдуть кияни та гості столиці. Щодня ЛАЗЕРРУМ Марії Мекка обирає 85 киянок, багато хто приїжджає з передмістя — Ірпеня, Бучі, Вишгорода, Обухова та інших населених пунктів.