Режим роботи8:00 - 22:00

Чоловіки деяких професій та ті, хто дбає про естетику, регулярно видаляють волосяний покрив з поверхні ніг. Але депіляція воском, шугаринг і гоління дають лише тимчасовий ефект, оскільки фолікул залишається неушкодженим. Вихід – лазерна епіляція ніг для чоловіків, яка дозволяє надовго позбутися рослинності і отримати гладку шкіру. Для одного сеансу достатньо обідньої перерви, при цьому не потрібна реабілітація. Тому навіть у щільному графіку можна знайти 30 хвилин, щоб потім не витрачати час на болючі та неефективні процедури.

Особливості видалення волосся на ногах у чоловіків

Епіляція лазером має доведену ефективність, на її проведення використовуються апарати, які точково впливають волосяний фолікул у стадії зростання. При цьому видаляються тонкі та товсті волоски, темні та русяві.

За один раз видаляється приблизно 10 – 70% небажаних волосків. Наступний сеанс проводиться через 4 – 5 тижнів для на фолікули, які перед цим перебували у неактивному стані. Кількість необхідних відвідувань залежить від інтенсивності росту волосся, їх типу, жорсткості та густоти.

Обробка лазером ніг проводиться безболісно і без ускладнень за рахунок потужного охолодження та безконтактної дії. Почервоніння проходить через кілька годин і не потребує застосування лікарських засобів.

Протипоказання до проведення та правила підготовки до процедури

Лазерна епіляція протипоказана у таких випадках:

  • шкірні захворювання;
  • запалення та висипання;
  • порізи, подряпини, садна та інші пошкодження шкіри;
  • герпес у стадії загострення, вірусні інфекції;
  • цукровий діабет;
  • онкологія.

До процедури потрібно правильно підготуватись. Не можна засмагати на пляжі або в солярії – за два тижні до відвідин косметолога. Для стійкого результату таких правил слід дотримуватись і після сеансу.

Чоловіча лазерна епіляція ніг у салоні ЛАЗЕРРУМ

Спеціалізований салон у Києві надає послуги в екстреному порядку та за попереднім записом. Щоб записатися на зручний час, зателефонуйте або надішліть онлайн-заявку. Ми працюємо щодня без вихідних.

У нас на клієнтів чекають комфортні кабінети з високотехнологічним обладнанням, косметологи з медичною освітою та приємна, розслаблююча обстановка. Ми регулярно влаштовуємо акції та робимо знижки. Усі подробиці можна дізнатися у консультантів.