Режим роботи8:00 - 22:00

Причини та рішення

МЕЗОТЕРАПІЯ ВОЛОССЯ – лікування облисіння, випадіння,
ламкості, посилення росту волосся.
Через нестачу корисних речовин, дії цілого ряду зовнішніх несприятливих факторів (поганої води, стресу, неправильного шампуню) шкіра голови втрачає здатність нормально живити волосся. Через це вони дуже повільно ростуть, зате інтенсивно випадають, стоншуються, січуться. Крім цього, на голові починають неправильно функціонувати сальні залози, швидко старіють клітини шкіри, через що може виникати лупа та запалення.
Якщо проблеми виникають через дефіцит харчування, то його і потрібно усувати. Ефективним методом, розробленим фахівцями, є мезотерапія. Це уколи у шкіру голови з цілим набором корисних речовин, які діють на основу пасм – волосяні цибулини.
Курс 8-12 разів, 1 раз в 1-2-3 тижні.

Області та засоби впливу

В одному із салонів мережі лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ (Київ) ви можете пройти повний курс мезотерапії для волосся та шкіри голови, ціна якого залежатиме від кількості процедур та застосовуваних препаратів. У наших салонах працюють із препаратами Renovi та Dermaheal, які діють у кількох напрямках:

  • перешкода трансформації тестостерону у форму, що призводить до випадання волосся;
  • посилення судинної стінки та покращення мікроциркуляції сприяє поживним та регенераційним процесам;
  • поліпшення проліферації – ріст і поділ клітин, з яким шкіра стає щільнішою, волоски ростуть товстішими, сильнішими;
  • відновлення структури волосяних фолікулів; стимуляція процесів синтезу компонентів матриксу.

Курс уколів для росту волосся повинен бути розтягнутий у часі для поступової та накопичувальної дії на шкіру голови – така ціна красивого волосся. Зате ви тільки подивіться, скільки всього цей курс включає:

  • пептиди – синтез колагену, зміцнення волосяного стрижня, стимуляція ангіогенезу (зростання кровоносних судин), регулювання обмінних процесів;
  • коензими та мінерали – захист, активізація ферментів, відновлення гомеостазу;
  • вітаміни А, Е, групи В – антиоксидантна дія, стимуляція, регуляція;
  • група нуклеїнових та амінокислот – синтез ДНК під час поділу клітин та складних білків, відповідно.

До початку мезотерапії необхідна консультація фахівця, щоб визначити завдання, які необхідно вирішити в першу чергу, скласти план їх вирішення, обумовити тривалість курсу оздоровлення волосся, його вартість. Разом із фахівцем слід обговорити випадки, коли процедури можна і не можна проводити. Він також дасть рекомендації щодо догляду за волоссям після уколів.

Все найкраще – для вас!

Методи роботи, підбір інструментів салону Лазерум спрямовані на те, щоб навіть уколи в голову не були болючими. Всі нові технологічні досягнення ми привносимо в салон і впроваджуємо в практику. Все для того, щоб підвищити ефективність процедур та комфорт клієнтів. До цього додається глибина знань, а також обсяг досвіду спеціалістів.

Чистота та безпека процедур займає важливе місце у нашій щоденній роботі. Чисте робоче місце, загальний простір для клієнтів, продезінфікований інструмент – бо краса має бути здоровою. А ще ми – за здорове спілкування з кожним: культуру, повагу, допомогу у вирішенні проблем.

Щоб зробити якість доступною, ми регулярно проводимо акції, надаємо знижки на певні групи послуг, пропонуємо клієнтам вигідні для них умови.

Всі нагороди та дипломи ЛАЗЕРРУМ підтверджують відгуки наших клієнтів, їхня готовність знову і знову довіряти нам та роки успішних результатів.