Cosmetology

Мезотерапія волосся

Мезотерапія волосистої частини голови препаратом:
800грн.
“Dermaheal HL” (2,5 мл) класичний
Записатися
Cosmetology

Мезотерапія волосся

Мезотерапія волосистої частини голови препаратом:
800грн.
“Renovi” (2,5 мл) безболісний
Записатися
Cosmetology

Мезотерапія волосся

Мезотерапія волосистої частини голови препаратом:
1700грн.
“Meso-Genesis BP3” (2,5 мл) концентрований
Записатися

Мезотерапія волосся препаратом Dermaheal

Мезотерапія – це процедура, спрямована на лікування та відновлення волосся. Вона проводиться курсами міні-ін’єкцій спеціального вітамінного коктейлю, забезпечує приплив крові і вітамінів до волосяних цибулин, внаслідок чого волосся швидше росте, менше випадає і зміцнюється по всій довжині. За відгуками лікарів-трихологів саме підшкірне введення препарату є найбільш дієвим. Ефект від процедури порівнювали з озонотерапією та втиранням вітамінів у шкіру голови. Мезотерапія волосистої частини голови дала швидкий та стійкий результат.

Dermaheal – це розробка південнокорейської групи компаній Caragen Co. Вони виробляють засоби для омолодження шкіри обличчя та косметологічні філери для корекції естетичних недоліків. Продукція бренду відрізняється тим, що основою препарату використовуються пептиди власної розробки. Вони є точною копією пептидів в організмі людини, а решта компонентів препарату повністю сумісні зі шкірними тканинами. Це робить Дермахіл дієвим та безпечним засобом.

Показання до процедури

Естетична медицина сьогодні активно використовує цей доведений метод. Процедура заснована на дії на підшкірно-жирову клітковину, яка забезпечується за рахунок стимуляції спеціальними мікроголками нервових закінчень, а також за рахунок лікувальної дії препаратів, що вводяться. Лікар-косметолог ЛАЗЕРРУМ має глибоке знання, розуміє, як взаємодіють між собою компоненти складу, оцінює ефективність, дієвий результат після введення активних речовин. Ін’єкції проводяться вручну чи за допомогою апаратних технік.

Процедура ефективна за таких проблем:

  • різні види алопеції; телогенове випадання волосся;
  • запалення шкіри голови;
  • прогресуюче стоншення, зменшення стрижня волосся в діаметрі;
  • випадання стресорного генезу;
  • стан після трансплантації;
  • випадання, пов’язане з агресивними процедурами (систематичне нарощування, часте фарбування, завивка, випрямлення локонів).

Для процедури використовують спеціальні готові коктейлі поживних речовин, що стимулюють, а також складені в індивідуальному порядку суміші безпосередньо перед ін’єкціями. Професійні косметологічні препарати випускаються в ампулах, що містять мікроелементи, антиоксиданти, колаген, фітоекстракти, біологічно активні компоненти, вітаміни, їх поєднання. Лікар-косметолог обирає оптимальний склад активних компонентів з огляду на індивідуальні особливості клієнта. Результат методу залежатиме від правильно підібраних препаратів і систематичності проведення сеансів. Терапевтичний ефект буде тривалим, якщо після закінчення сеансів проводити процедури, що підтримують, що зберігають результат.

Де провести мезотерапію волосся лікувальним препаратом Renovi у Києві

Формула складу Renovi для волосистої частини голови поєднує високі концентрації різних активних компонентів, що діють на певних стадіях і циклах росту волосся, що сприяють розширенню судин шкіри голови, що покращують циркуляцію крові, живлення волосяних фолікулів, що оптимізують доставку поживних речовин безпосередньо до клітин кореня. Препарат має терапевтичну дію, активує ріст волосся, сприяючи його загальному оздоровленню. Процедура введення препарату Renovi є абсолютно безболісною, не викликає дискомфортних відчуттів.

За допомогою ЛАЗЕРРУМ безліч чоловіків та жінок назавжди забули про свої естетичні проблеми. Мезотерапія волосся Renovi – потрібна косметологічна процедура. Ми надаємо якісний медичний сервіс на професійному рівні за конкурентними цінами. Нашими клієнтами є успішні чоловіки та розкішні жінки, які доглядають за собою, прагнуть ідеального зовнішнього вигляду.

Повернути свою впевненість, знову відчути свою привабливість допоможе висококваліфікований лікар-косметолог ЛАЗЕРРУМ.

Залишити коментар

Записатися на процедуру