Режим роботи8:00 - 22:00

Лазерна епіляція волосся на руках

У сучасному світі гладка жіноча шкіра є ознакою доглянутості та достатку. Зайві волоски, особливо темних відтінків, виглядають грубо, неохайно і здатні зіпсувати витончений образ будь-якої дівчини. Зараз у представниць прекрасної статі все більшої популярності набуває видалення волосся на руках. Процедура актуальна не тільки в літній сезон, коли більшість людей носить відкритий одяг, а й у холодну пору року. Якщо у дівчини на руках росте дуже темне волосся, воно може просвічувати через тонкі блузки, що виглядає вкрай непривабливо. Навіть перебуваючи вдома доглянута дівчина воліє видалити зайву рослинність на руках, щоб зробити шкіру ніжнішою та спокусливішою.

Головна проблема, пов’язана з видаленням волосся на руках, полягає у виборі відповідної процедури. Гоління видаляє волосся швидко, але воно незабаром відростає. До того ж гостре лезо бритви ушкоджує тонку шкіру на передпліччя та кистях. Виривання волосся з коренем за допомогою шугарінгу або епілятора вкрай болісно, призводить до почервоніння шкірних покривів та вростання волосяних стрижнів.

Найбільш ефективним методом видалення волосся на руках є лазерна епіляція, вартість якої з кожним роком стає дедалі доступнішою. Процедура проводиться в салонах ЛАЗЕРРУМ, де застосовується найсучасніше та безпечне обладнання. Записатися на лазерну епіляцію рук у місті Київ та дізнатися актуальний прайс на послуги з видалення волосся можна за телефонами, вказаними вгорі сторінки.

Як діє процедура?

Лазерне видалення волосяного покриву відбувається із застосуванням вузькоспрямованих потоків світла певної частоти. Промені відрізняються потужністю і підбираються з урахуванням жорсткості та кольору волосся. Під час процедури лазер точково впливає на пігменти волосся, нагріває фолікул та руйнує його. Під впливом променя також руйнуються прилеглі клітини, що забезпечують зону росту волосся, і дрібні судини, що живлять волосяний корінь. При цьому решта ділянок шкіри ніяк не травмується, тому процедура є повністю безпечною.

Через кілька тижнів після лазерної обробки волосся випадає разом із зруйнованим коренем. Ціна лазерної епіляції рук залежить від типу лазера і кількості оброблюваних зон. Під час епіляції шкіра рук поділяється на такі сегменти:

  • область від плеча до ліктьового згину;
  • область від ліктя до пензля;
  • області зап’ястя та пензля;
  • пальці рук.

Перед початком процедури лікар оглядає стан шкірних покривів, оцінює жорсткість та пігментацію волосяних стрижнів. Епіляція може проводитися повністю по всій руці або лише певних зонах з підвищеним зростанням волосся.

Перевага процедури

Лазерна епіляція в порівнянні з іншими методами видалення волосяного покриву відрізняється такими плюсами:

  • відносна безболісність;
  • епідерміс та глибші шари шкіри не травмуються;
  • відсутність запалень та набряків на шкірі;
  • ефективне видалення стрижнів, що вросли;
  • за короткий час обробляється велика ділянка шкіри.

Найголовніша перевага полягає у можливості видалення волосяних фолікул назавжди, оскільки лазерні промені повністю руйнують кореневу систему волосся на тілі. Щоб видалити волосяний покрив з руки лазером без опіків та неприємних побічних ефектів, зверніться до мережі салонів лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ. Фахівці докладно пояснять вам, як правильно підготувати шкіру перед процедурою, і як доглядати шкіру після процедури.