Режим роботи8:00 - 22:00

ЛІПОЛІЗ (ЛІПОЛІТИКИ) – корекція зайвих локальних жирових відкладень у проблемних зонах: живіт, боки, обличчя.

Близько 80% людей з віком накопичується підшкірний і вісцеральний жир. Цей процес посилюється в період мено- та андропаузи, коли у людини перестають у достатній кількості вироблятися статеві гормони. Жирові відкладення змінюють контури тіла та обличчя. Фігура стає «важкою», безформною, а обличчя — побряглим.

У боротьбі за колишню стрункість багато хто починає перебирати всі можливі способи схуднення. І якщо зайві кілограми на животі, стегнах, сідницях можна прибрати за допомогою дієти та фітнесу, то з жирком на обличчі впоратися не так легко. Немає спортивних вправ, здатних накачати обличчя. І тут на допомогу приходять ін’єкції липолитиков.

Курс 4-8 разів, 1 раз на 1-2-3 тижні.

Підготовка та проведення процедури

За кілька днів до ін’єкцій ліполітиків потрібно відмовитись від алкоголю, надмірно солоної та жирної їжі. Все це порушує роботу судинної системи, може спровокувати виникнення набряків у найнесподіваніших місцях. Необхідно також здати низку аналізів, на основі яких косметолог підбере клієнту оптимальне дозування та склад препарату.

Напередодні процедури слід добре виспатися. Обличчя повністю очистити від макіяжу та будь-якої доглядової косметики. Перед введенням препарату косметолог застосовує місцеву анестезію, ретельно очищає шкіру клієнта, використовуючи професійні антисептики.

Потім він виробляє кілька ін’єкцій липолитиков у ретельно прораховані області обличчя. Голка занурюється в жирові відкладення приблизно на 1-1,5 см. Глибина застосування препарату залежить від товщини підшкірного жиру. Після закінчення процедури на обличчя наноситься спеціальна речовина, яка протистоїть інфекційному зараженню та прискорює загоєння проколів.

Одна така процедура триває близько 30 хвилин. Повний курс включає 3-5 процедур. Залежно від віку та стану шкіри клієнта, косметолог може призначити до 15 курсів, які проводяться через рівні проміжки часу.

Протипоказання до застосування ліполітиків

Перед проходженням курсу омолодження та підтяжки особи ліполітиками завжди проводиться консультація з лікарем. Оскільки препарат вводиться під шкіру, можливі різні імунні та аутоімунні реакції з боку організму. Процедура протипоказана пацієнтам із такими проблемами:

 • високий алергічний статус;
 • непереносимість компонентів препарату;
 • період вагітності/лактації;
 • загострення будь-яких хронічних захворювань;
 • хвороби серця, нирок, судин, печінки, ендокринних залоз;
 • злоякісні пухлини будь-якої локалізації.

Також не рекомендується проводити процедуру під час менструації. В цей час у жінки відбувається застій рідини в організмі. З’являється набряклість. Вона може згубно вплинути на розподіл препарату під шкірою.

Період реабілітації

Процес відновлення після кожної процедури триває приблизно 2-3 дні. У цей час може зберігатися набряклість, невеликі синці. Під час всього курсу лікування ліполітиками не можна:

 • вживати спиртне;
 • ходити в сауну/лазню/басейн;
 • засмагати;
 • переохолоджуватися;
 • приймати будь-які ліки;
 • виконувати фізично важку роботу;
 • займатися спортом.

Першого дня після процедури бажано відмовитися від макіяжу. Для захисту шкіри необхідно використовувати крем від засмаги перед кожним виходом із дому. Обов’язково застосовувати засоби відновлення, які порекомендує косметолог.