Режим роботи8:00 - 22:00

Лазери PRIME різних моделей - якісна та безболісна епіляція.

Лазери знайшли широке застосування в медицині та косметології, вони використовуються для різних завдань, однією з яких є епіляція. Існує безліч різних пристроїв, що мають свої переваги та недоліки; моделі розрізняються за видом і типом, за потужністю, особливостями конструкції.

Сучасні ефективні лазерні апарати пропонує компанія Prime Laser Sytems. В асортименті виробника — моделі діодних та неодимових лазерів, виготовлених з використанням інноваційних технологій та із застосуванням комплектуючих відомих світових виробників із США, Німеччини, Швейцарії. Налаштування Prime Laser відповідають міжнародним стандартам якості, мають необхідні сертифікати.

Лазери Super Prime генерують хвилі від 532 до 1064 нм, які забезпечують ефективність дії та при цьому не мають побічних ефектів. Промінь лазера, проникаючи в шкіру на глибину 4-8 мм, впливає на волосяний фолікул або судини, що забезпечують його харчування, не зачіпаючи шкірні покриви.

М’яка, дбайлива дія апарату Super Prime Laser Systems не залишає шрамів, опіків, не супроводжується хворобливими відчуттями.

Характеристики процедури

Діодні лазери Prime працюють на довжині хвилі 800-940 нм, а деякі моделі є трихвильовими (такі як Super Prime Laser Systems), що дає можливість фахівцю підбирати потрібні параметри в залежності від типу і стану шкіри та волосяного покриву клієнта.

Величезною перевагою використання діодних лазерів є їхня безпека, висока ефективність, невелика тривалість процедури. За кілька сеансів можна надовго позбутися небажаної рослинності на обличчі чи тілі, а згодом підтримувати ефект, проводячи одну-дві процедури на рік.

Трихвильові лазери Super Prime можуть використовуватися для різних фототипів шкіри, ефективна система охолодження знижує неприємні відчуття до мінімуму, клієнт не відчуває болю під час процедури та після неї.

Протипоказаннями до проведення лазерної епіляції апаратами Prime є деякі захворювання – цукровий діабет (тільки інсулінозалежна форма), онкологічні хвороби, варикозне розширення вен, а також хвороби шкіри, вагітність та період лактації та сивого волосся – не буде результату.

Салони ЛАЗЕРРУМ - висока кваліфікація та найновіше обладнання

Відомо, що сучасне обладнання, яке відрізняється широкими можливостями, поряд із майстерністю фахівців забезпечує високу результативність процедур. У мережі салонів лазерної епіляції ЛАЗЕРРУМ (Україна, Київ) використовуються тільки найсучасніші апарати 2019-2020 року, які мають широку функціональність, дозволяють проводити процедуру видалення волосся без болю та негативних наслідків. Всього кілька сеансів – і шкіра буде гладкою і красивою, а ви позбавитеся непотрібного волосся на довгий час.

Фахівці наших салонів мають медичну освіту, вони пройшли навчання для роботи на професійному обладнанні, мають великий досвід. У салонах ЛАЗЕРРУМ діють спеціальні пропозиції та бонуси, що дозволить отримати якісні послуги за оптимальною ціною. Уточнити ціни та отримати консультацію можна за телефоном чи онлайн.

for Women

Лазерна епіляція всього тіла

2500грн.
Жіноча лазерна епіляція всього тіла лазером PRIME
Записатися
for Men

Лазерна епіляція всього тіла

7500грн.
Чоловіча лазерна епіляція всього тіла лазером PRIME
Записатися
for Women

Лазерна епіляція всього тіла

3000грн.
Жіноча лазерна епіляція всього тіла лазером SUPER PRIME
Записатися
for Men

Лазерна епіляція всього тіла

7500грн.
Чоловіча лазерна епіляція всього тіла лазером SUPER PRIME
Записатися

Записатися на процедуру