Режим роботи8:00 - 22:00

Причини появи та профілактика

Маленькі, схожі на бородавки, скупчення клітин, іноді з ороговілою верхівкою – це папіломи. Вони можуть бути зовсім безболісними, не приносити дискомфорту, але якщо одного разу ви звернули увагу на папілому на своєму обличчі чи тілі, забути про неї дуже важко. Вона і далі залишиться маленькою і непомітною, навіть може не відрізнятися за кольором від шкіри, але чомусь вам постійно хотітиметься її позбутися. Буває, звичайно, що новоутворення запалюється, своїм розміром і формою перетягує на себе увагу, особливо якщо розміщується на обличчі або шиї.

Виникає проблема через вірусне зараження, яке можна отримати внаслідок порушення гігієни, статевим шляхом від матері дитині під час пологів. Тому в басейні завжди потрібно мати свій рушник і не забувати взуття, не варто носити чужі прикраси (особливо сережки), позичати комусь пилочку для нігтів або бритву. А також намагайтеся зміцнювати імунітет і не надто багато засмагати, щоб не порушувати дію бар’єрної функції шкіри.

Для діагностики та лікування звертайтеся до дерматолога та косметолога. У жодному разі не вдавайтеся до народних методів. Від шраму на шкірі до серйозного інфекційного зараження – наслідки самолікування. Якщо боротися із самим вірусом потрібно медикаментозно, а також за допомогою профілактики, то позбавити його наслідків – папілом – можна за допомогою лазера.

Ефективний метод усунення проблеми

Видалення папілом лазером не повинно приносити біль, залишати шрами або діяти лише частково. Професійні косметологи в мережі салонів лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ роблять все, щоб дотримуватися цих вимог. Точність фахівця та локальна дія лазера – гарантія дії лише на ті епітеліальні клітини, які потрібно видалити. Якщо ви хочете зробити свою шкіру чистою та гладкою, ми допоможемо вам досягти мети. Наші процедури поширюються на такі сфери:

  • лице;
  • спина;
  • пах;
  • пахви;
  • шия;
  • груди.

Загальна вартість процедури видалення папілом залежить від складності (доступності розміщення, розміру) та обсягу роботи (якщо їх декілька). Для її визначення, а також для розробки наступної стратегії роботи вам потрібна буде консультація косметолога.

Ось як ми заслуговуємо на вашу довіру

Що ви отримуєте, коли звертаєтесь до мережі салонів лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ? Найперше – це професіоналізм. А вже це слово вбирає всі інші переваги. Він проявляється у підготовці та досвіді наших косметологів, умінні вирішувати складні завдання та підходити до роботи не просто як до процедур краси, а як до допомоги людям, якої вони на даний момент потребують.

Не менш уважні ми до вибору обладнання. Найновіші досягнення техніки, найпрогресивніші лазерні апарати – вже у нас. Все це для того, щоб підвищити результативність, оперативність роботи, зменшуючи болючі відчуття та дискомфорт взагалі. Ціна на видалення волосся, папілом, тату та ще ряд процедур для обличчя та тіла – це ефективність плюс комфорт.

Атмосфера довіри, турботи про клієнтів, поваги та чуйності – це те, чим може пишатися мережа салонів лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ. Ми завжди підбираємо ті методи та способи вирішення завдання, які підійдуть клієнту як на біологічному, так і психологічному рівні. А особливо суворе ставлення до чистоти та дезінфекції просторів, у яких проводять процедури, спілкуються та взаємодіють між собою люди, зберігаються інструменти – ще один фактор, що підкреслює нашу гарну репутацію.

Але все це було б порожніми словами, якби не тисячі задоволених клієнтів, готових радити наші послуги та продовжувати з нами співпрацю. Це те, заради чого хочеться розвиватись.