Cosmetology

Видалення папілом в паху

від 100грн.
Видалення папіломи маленького розміру (1шт.)
Записатися

Чому папіломи потрібно видаляти: особливість новоутворень

Папілома – спочатку доброякісне утворення тілесного кольору на шкірі або слизових оболонках. Форма може бути різна: ниткоподібна, плоска або гостра. Природа її має інфекційний характер, причина – папіломавірус людини (ВПЛ). Папіломи часто з’являються в пахвинній ділянці, на статевому члені у чоловіків, статевих губах або на слизовій оболонці у жінок. Потрібно знати, що один із способів передачі вірусу від людини до людини – статевий контакт.

Освіта на шкірі, яка постійно перебуває в контакті з одягом, завдає незручності. Якщо зачепити папілому, можна порушити її цілісність, викликати кровотечу. Папілома на слизовій оболонці схильна до переродження у виразки, нерідко викликає свербіж, відчуття печіння. Деякі види можуть переродитися на злоякісний тип новоутворень. Папілома в делікатній зоні може почати збільшуватися в розмірах, змінювати своє забарвлення. У цьому випадку необхідно негайно звертатися до лікаря-онколога, оскільки естетичний дефект може стати небезпечним захворюванням.

Особливості та переваги лазерного видалення

Перед процедурою, у разі сумніву косметолога у доброякісності освіти, може знадобитися консультація онколога. Видалення лазером – це видалення тканин шар за шаром, при цьому здорові ділянки не торкаються.

Переваги методу:

  • відсутність больових відчуттів;
  • процедура не спричиняє ускладнень, запалення, кровотеч, бактеріального зараження;
  • патогенна мікрофлора в області обробки гине, виключений рецидив;
  • мінімальне ураження здорових ділянок шкіри; відсутність утворення рубців;
  • відсутність тривалої реабілітації;
  • немає протипоказання для жінок, що не народжували;
  • швидкість проведення – близько 5 хвилин;
  • на місці обробки після сеансу залишається суха кірка, під нею згодом утворюється молодий шар шкіри.

Сеанс є абсолютно безболісним для пацієнта, оскільки проводиться під місцевим знеболенням. Деструкція з допомогою лазерного апарату видаляє як поодинокі, і групові папіломи.

Послуги косметичного видалення папілом від мережі салонів лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ

Сьогодні діють чотири салони нашої мережі, на сайті компанії вказані адреси та контактні телефони. Наша команда складається з лікарів-косметологів та консультантів, готових провести онлайн-екскурсію каталогом послуг, відповісти на будь-які запитання клієнтів, записати на прийом. Мережа салонів ЛАЗЕРРУМ має державну медичну ліцензію, що підтверджує професіоналізм наших косметологів. Окрім дипломів про здобуття медичної освіти, команда лікарів пройшла курси навчання та підвищення кваліфікації для роботи на новітніх лазерних установках.

Залишити коментар

Записатися на процедуру