Cosmetology

Видалення папілом на шиї

від 100грн.
Видалення папіломи маленького розміру (1шт.)
Записатися

Що таке папілома і чи можна її позбутися самостійно?

Папіломи – невеликі доброякісні нарости на шкірі, які мають коричневий чи тілесний колір. Новоутворення можуть мати ниткоподібну або кулясту форму, їх поява провокується вірусом папіломи людини. ВПЛ – це один із видів герпесу, носіями якого, за статистикою, є до 70% населення. Крім того, що папіломи можуть виглядати естетично непривабливо – нарости виступають над шкірою, вони також можуть створювати дискомфорт і навіть провокувати болючі відчуття.

Приводами звернутися до фахівця для видалення папіломи є великі розміри наростів, їх знаходження в місцях, що постійно стикаються з одягом, схильність до поширення утворень по всьому тілу, а також чисто естетичні спонукання, адже кожна людина мріє про гладку та шовковисту шкіру, без будь-яких шкір. шорсткості. Позбавлятися новоутворень самостійно дуже небезпечно – неписьменне видалення папіломи може спровокувати широке поширення вірусу та появу нових наростів на інших ділянках тіла. З цієї причини небезпечне постійне тертя наростів одягом, травмування мочалкою тощо. Постійна травматизація може спровокувати переродження тканин із доброякісних у злоякісні, утворення рубців, запалень та інші проблеми.

Причини прояву ВПЛ та способи боротьби з ним

У латентній формі ВПЛ може не проявляти себе – нарости з’являються, коли імунітет людини слабшає. Причиною цього може стати переохолодження, перевтома, постійні стреси, тяжкі захворювання, відсутність фізичних навантажень або надмірні тренування. Вірус папіломи людини лікується, але потрібно підходити до вирішення проблеми комплексно, а саме:

  • позбутися новоутворень – видаляти їх слід лише у спеціалістів;
  • посилити роботу імунітету – правильне харчування, якісний сон, помірні фізичні навантаження дозволять організму чинити опір вірусу;
  • приймати противірусні засоби – тільки за призначенням лікаря.

Самі собою папіломи не несуть загрози життю чи здоров’я, та їх поява є сигналом у тому, що організм перебуває у стані стресу. Якщо папіломи розташовані на шиї, то часто травмуються – прикраси, одяг, аксесуари можуть зачіпати нарости та приносити неприємні відчуття, тому новоутворення з ніжної зони краще видаляти відразу після того, як ви помітите їхню появу.

Методи видалення новоутворень

У косметології є кілька методів видалення папілом на шиї:

  • хірургічне висічення – сьогодні така методика вже не актуальна, оскільки досить травматична;
  • кріодеструкція – видалення наростів за допомогою рідкого азоту;
  • лазерне видалення – найбільш сучасний та безпечний метод, що дозволяє ефективно видалити новоутворення без ймовірності рецидиву;
  • електрокоагуляція – папіломи видаляються за допомогою дії розрядів струму;
  • радіохвильове видалення – методика з ефективності та особливостям дії схожа з лазерною, так як не тільки січуть новоутворення, а й відразу запаює кровоносні судини, що скорочує термін реабілітації.

Найбільш безпечним, комфортним методом видалення новоутворень на шиї є лазерне – воно має найкоротший період реабілітації та відрізняється високим ступенем ефективності. У мережі салонів лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ (Київ) надаються кваліфіковані послуги, у тому числі ефективне та комфортне видалення папілом на шиї та інших зонах.

Залишити коментар

Записатися на процедуру