Режим роботи8:00 - 22:00

SMAS-ліфтинг обличчя: ціни, особливості, протипоказання, догляд

Що являє собою процедура SMAS-ліфтінгу? Ще 40 років тому вона включала необхідність робити невеликі надрізи на шкірі, щоб надати їй підтягнутості. Нині ж у сучасних клініках краси використовується ультразвукова апаратура. Саме рахунок її дії поверхнева м’язово-апоневротична система (SMAS) входить у норму. SMAS-ліфтинг дбайливо підвищує тонус шкіри, впливаючи на її шари, які відповідають за підтримку жирових та м’язових тканин.

Процедура SMAS-ліфтінгу та її особливості

Перед проведенням сеансу ліфтингу необхідно зробити узі тієї чи іншої зони. Це може бути як обличчя, так і шия. Найкраще результат буде помітний на зморшках середньої глибини. Наша клініка гарантує вам довготривале збереження ефекту підтягнутості та пружності шкіри. Під час самої процедури наші фахівці підбирають глибину хвиль, яка залежатиме від індивідуальних характеристик.

Кому рекомендується сеанс SMAS-ліфтингу

Варто зазначити, що ультразвукова підтяжка обличчя проводиться лише один раз. І надалі, за кілька років, її за бажання можна повторити. Ми рекомендуємо проводити цю процедуру тим, хто:

 1. Має протипоказання до хірургічних втручань.
 2. Вже проводив таку процедуру кілька років тому і зараз хоче продовжити ефект.
 3. Хоче примножити та зберегти свою красу без операцій.

SMAS-ліфтинг апаратний: кому протипоказаний

Про користь сеансу SMAS-ліфтингу ми вже говорили. Але ця процедура також має протипоказання. І ми як фахівці, які турбуються про ваше здоров’я, зобов’язані попередити вас про протипоказання до ліфтингу. Не рекомендується проводити сеанси SMAS-ліфтингу людям з онкологією та хронічними захворюваннями у стадії загострення.

Чого не варто робити після безопераційної підтяжки

Після такої процедури є обмеження. Не рекомендується використовувати:

 • Скраби та скатки
 • Масаж обличчя з тертям шкіри
 • Декоративну косметику
 • Щільні креми

Чому варто обирати ЛАЗЕРРУМ

Лікарі-косметологи салону ЛАЗЕРРУМ – справжні професіонали своєї справи. І коли воно стосується не лише вашої краси, а й здоров’я, ми підходимо до цього дуже обережно та серйозно. У нашій косметологічній клініці ви зможете отримати не тільки ефективні та безпечні процедури, але й низку порад щодо догляду та відновлення вашої шкіри. Нас обирають тисячі клієнтів, бо:

 • Перед будь-якою процедурою ми надаємо найякіснішу та найточнішу діагностику з урахуванням індивідуальних особливостей кожного клієнта
 • Усі сеанси проводять спеціалісти свого профілю
 • Після їх завершення ви отримаєте блискучий результат, довгостроковий ефект та безкоштовні рекомендації від лікаря-косметолога
 • Ми робимо тисячі людей щасливими