Режим роботи8:00 - 22:00

Показання для проведення контурної пластики губ

Контурна пластика губ – це косметологічна ін’єкційна процедура, під час якої проводиться моделювання форми губ та розмірів за допомогою спеціальних препаратів, філерів, на основі гіалуронової кислоти.

Збільшення губ гіалуроновою кислотою, в Києві, в нашій клініці, проводиться різними техніками та методиками. Маніпуляція дозволяє зробити губки пишними, наповненими, і досягти бажаного пацієнтом розміру.

Виправлення асиметрії губ. Вважається, що людське тіло асиметрично, однак такі недосконалості подобаються не всім. Контурна корекція дозволяє зробити губки симетричними і красивими. За бажанням пацієнта, може бути проведена корекція контуру губ без збільшення (наприклад, якщо він спотворений внаслідок герпетичної інфекції).

Корекція форми губ. За допомогою ін’єкцій можна губки розгорнути, зосередити акцент на їх середній частині, сформувати бантик. Все залежить від бажання самого пацієнта.

Підняття куточків губ (Усмішка Мони Лізи). З віком відбувається опущення лицьових тканин і куточки рота не є винятком.

Прибрати зморшки на губах. Філер робить губки наповненими, згладжує зморшки на них.

Зволоження губ ін’єкціями. Гіалуронова кислота не тільки змінює форму і збільшує губки, але й омолоджує та зволожує їх. Вона допомагає позбутися від сухості і лущення особливо це актуально в осінньо-зимовий період. Процедура зволоження губ проводиться такими ж препаратами, відрізняється тільки дозування наповнювача.