Режим роботи8:00 - 22:00

Ідеальна гладкість

Боротьба із зайвим волоссям на тілі — одна з найпоширеніших процедур, якими активно користуються як чоловіки, так і жінки. Чиста, гладка шкіра без подразнень, процедури, які не пошкоджують шкіру, залишаючи на ній плями та опіки — ось те, що потрібно сучасній людині, щоб почувати себе впевнено.

Зона бікіні вимагає догляду не лише у пляжний сезон. Шкіра в зоні бікіні особливо ніжна та чутлива, тому, вибираючи спосіб видалення волосся, будь то депіляція, фотоепіляція або лазерна епіляція в одному із салонів Києва, незалежно від ціни, необхідно завжди про це пам’ятати. Це як гарна спідня білизна — бачити її на вас можуть лише обрані, але відчуття комфорту та впевненості від його наявності робить ходу плавною, а погляд — грайливо-впевненим.

Якщо ви хочете отримати відмінний тривалий ефект від видалення волосся в зоні глибокого бікіні, ми рекомендуємо вибрати лазерну епіляцію на кращих апаратах у мережі салонів ЛАЗЕРРУМ у місті Київ — це набагато ефективніше та безпечніше, ніж фотоепіляція, вартість процедури епіляції залежить від кількості сеансів, але ціна завжди лояльна.

Лазерна епіляція тіла

Лазерне видалення волосся на сьогоднішній день – це найбільш ефективна процедура епіляції, яка дозволяє отримати тривалий ефект за максимально комфортних умов. Основною відмінністю лазерної епіляції від фотоепіляції є площа впливу – якщо в першому випадку під світловий промінь потрапляє шкіра та судини, то у випадку з лазером вплив відбувається лише на волосяний фолікул. Якщо вас цікавить можливість обробити глибоке бікіні, то такий варіант стане найбезпечнішим, тому що шкіра в цій зоні особливо чутлива.
Безумовно, багато залежить також від якості апарату та професіоналізму косметолога, який проводить процедуру. У мережі ЛАЗЕРРУМ використовується тільки оригінальне професійне обладнання останніх моделей – це апарати, які були випущені у 2019-2020 роках:

  • Alma SopranoTitanium – остання модель ізраїльського виробника, світовий лідер серед діодних лазерів, основною перевагою якого є потужність. Діодний лазер ефективно впливає як на жорстке темне волосся, так і на дуже світле пушкове;
  • Super Prime Laser Systems – лазер, створений на базі комплектуючих із США, Швейцарії та Німеччини. Модель відрізняється високою точністю, при якій не торкається шкіра навіть при роботі зі світлими волосками;
  • Prime Laser Systems – застосовується для видалення жорсткого волосся. Його безумовною перевагою є ефект омолодження шкіри, а також максимальна безболісність процедури.

Світловий промінь лазера складається з кількох хвиль, які впливають на волосся, проникаючи глибоко у фолікул, руйнуючи його зсередини. Чим точніше і потужніший імпульс, тим ефективніший і комфортніший процес.

Лазерум: чому ми?

Під час, коли лазерна епіляція є однією з найпопулярніших і найпоширеніших послуг, відповідь на це питання є дуже важливою. Він полягає в тому, що наші послуги повністю безпечні для вашого здоров’я, окрім своєї високої ефективності. Підтвердженням цього є премія «Знак Якості», ми не просто розробили привабливу маркетингову стратегію, а й пройшли всі перевірки, отримали ліцензії. Наші косметологи – це дипломовані фахівці з досвідом понад 5000 проведених процедур та обов’язковою медичною освітою.

У ЛАЗЕРРУМ клієнти отримують найвигідніші ціни, а також приємні знижки та бонуси. Ми впевнені, що справжня краса неможлива без здоров’я. Приходьте за здоровими та безпечними процедурами до ЛАЗЕРРУМУ!