Режим роботи8:00 - 22:00

Гладка, ніжна шкіра — те, чого прагне кожна жінка. У боротьбі з небажаною рослинністю багато хто використовують гоління, шугаринг, ваксинг, але жоден з цих способів не дає довготривалий результат. Лазерна епіляція дозволяє назавжди забути про наявність зайвого волосся на тілі. Лазер здатний повністю знищити волосяний фолікул. Він впливає на пігмент, внаслідок чого цибулина руйнується разом із сосочком. Помітний ефект настає через кілька процедур.

Жінкам, яких цікавить лазерна епіляція, рекомендується ознайомитися з процедурами, що проводяться в мережі салонах ЛАЗЕРРУМ. Грамотний косметолог підбере безпечні типи процедур для видалення небажаного волосся на тілі та зведе до мінімуму ризик виникнення побічних реакцій.

Лазерний промінь здатний назавжди позбавити рослинності без шкоди здоров’ю. До переваг способу можна віднести:

 • Результат зберігається надовго. Вже після кількох сеансів зростання волосся помітно скорочується, після кожної процедури спостерігається витончення стрижня.
 • Відбувається омолодження шкіри. Промінь стимулює вироблення колагену, покращує структуру шкіри, посилює кровообіг в епідермісі.
 • Безболісність дозволяє витримувати епіляцію людям з підвищеним больовим порогом.
 • Швидкість та ефективність видалення.
 • Враховуються особливості шкіри та волосся.
 • Процедура підходить людям різної статі та віку.

Лазерна епіляція проводиться після вивчення структури волосся, аналізу густоти, визначення тону шкіри. Кількість процедур залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Промінь можна використовувати на найчутливіших зонах. Він безпечно видаляє волосся на обличчі, грудях, спині, животі. Лазерну епіляцію можна використовувати власникам будь-якого типу шкіри. Апарат має делікатний вплив, не залишає опіків, шрамів та рубців.

Тривалість та кількість процедур

Лазерна епіляція всього тіла передбачає видалення волосся на руках, ногах, області бікіні, в інших зонах. Один спалах знищує групу волосків, розташованих на площі 1-1,5 см. Процедура проводиться швидко: волосся в інтимній області можна позбутися за 10-20 хвилин, обробка ніг займає 30-40 хвилин.

Тонкі та ослаблені волоски перестають рости вже через 5 процедур. На боротьбу з товстими волосками потрібно 8-12 сеансів. Виразність больових симптомів залежить від порога чутливості. На надчутливій ділянці деякі клієнти можуть відчути легке поколювання. Наконечник лазера під час роботи охолоджується зниження неприємних відчуттів.

Визначити кінцеву вартість лазерної епіляції зможе лікар-косметолог після аналізу складності робіт. Видалення волосся сучасними лазерами дозволяє позбутися волосся на тривалий час. Проведенням процедури займається дипломований лікар. Роботи проводяться на апаратурі із необхідними сертифікатами. Проведення своєчасного технічного обслуговування забезпечує безпеку лазерної епіляції для здоров’я пацієнтів.

Види лазерів для епіляції

Працюючи з різними ділянками тіла можуть використовувати різні види лазерів. Вибір обладнання залежить від типу видаленого волосся та стану шкірних покривів:

 • Олександритовий лазер здатний впливати на волоски зі світлим пігментом. Під час роботи апарату використовується потік холодного повітря для охолодження. Через півроку після процедури деякі корені повністю відновлюють життєздатність.
 • Неодимовий лазер чинить прямий вплив на цибулини, попередньо вся небажана рослинність видаляється воском. Швидке нагрівання дозволяє підривати фолікули зсередини.
 • Діодний лазер відрізняється високою ефективністю. Довга хвиля здатна досягати рівня залягання фолікула. Промінь знищує цибулину, не торкаючись навколишніх тканин. Процедура не викликає дискомфорту, почервоніння, вростання, опіків. Ефективно знищує волоски з низьким рівнем меланіну.

Щоб відповідати сучасним стандартам краси, мати здорове доглянуте тіло, потрібна процедура лазерного видалення волосся. Вона максимально комфортна для жінки, безболісна і допомагає позбутися небажаної рослинності на обличчі та тілі практично назавжди – на відміну від шугарінгу, гоління та інших методів.

В яких зонах можна видалити волосся за допомогою апарату

У Києві лазерну епіляцію ефективно і за прийнятними цінами проводить мережу косметологічних салонів ЛАЗЗЕРУМ. Для жінок є такі процедури

 • лазерна епіляція волосся бікіні – глибока і неглибока, із захопленням міжягідної складки і статевих губ або просто по лінії білизни;
 • епіляція обличчя – позбавлення вусиків над верхньою губою, рослинності на підборідді, вилицях;
 • лазерне видалення волосся пахвами – допоможе повністю позбавитися від жорстких чорних волосків у цій галузі без болю та подразнень;
 • усунення волосків з рук включає області від плеча до ліктя, від ліктьового згину до кисті, далі зап’ястя і пальці;
 • позбавлення волосся на ногах – обробка зони гомілок, стегон, колін, пальців;
 • гладка шкіра спини та живота – повністю захоплюється область плечей, попереку, сідниць, крижів, навколо пупка та на боках;
 • лазерна епіляція брів – міжбрівна зона також легко та безболісно коригується сучасними апаратами всього за кілька процедур;

Переваги апаратного усунення волосяності

Інноваційні променеві апарати здатні перетворити послугу позбавлення від волосся в комфортну процедуру. До того ж лазер – це:

 • безболісно – індивідуальний розрахунок довжини хвилі та охолодний ефект роблять видалення практично непомітним;
 • не травматично – виключено ризик опіків за рахунок можливостей налаштування та калібрування апаратів;
 • ефективно – позбутися рослинності на тілі можна повністю та назавжди;

Лазерна епіляція всього тіла – ціна для жінок

Вартість, кількість та періодичність процедур розраховується індивідуально косметологом на первинній консультації. Він враховує особливості гормональної системи клієнта, площу ділянок, властивості волосків та адаптивні здібності тіла. Усі ці показники можуть проводити остаточний прайс.

Також комплексні послуги завжди вигідніші, ніж обробка малих зон. Наприклад, лазерна епіляція ноги повністю – ціна в цілому нижча, ніж робити окремо гомілки або стегна.

ЛАЗЗЕРУМ постійно працює над впровадженням бонусної системи, проводить акції та робить знижки постійним клієнтам. Шанс зробити свою шкіру гладкою, ніжною та красивою є у кожної жінки!