Cosmetology

Видалення папілом на грудях

від 100грн.
Видалення папіломи маленького розміру (1шт.)
Записатися

Причини формування папілом

Вірус папіломи людини – одне з найпоширеніших захворювань, що у видимій формі вражає шкіру від п’ят до обличчя. Папіломи на грудях найчастіше з’являються після статевого дозрівання. Часто на них не зважають, якщо процес протікає повільно. Невелика бульбашка під шкірою може не турбувати десятиліттями, але може за лічені місяці перетворитися на гроно темних великих бородавок. Для більшості тканин, схильних до надмірного розростання, імпульсом для розвитку є влучення кисню. Саме тому лікарі категорично забороняють навіть чіпати освіти, що з’явилися на шкірі. Ушкоджена ділянка може не тільки запалитися, а й почати переродження клітин, перетворюючись з естетичної проблеми на онкологічну. Поява навіть найменших ущільнень та родимок – причина терміново звернутися до фахівця, як і будь-які онкологічні процеси, ВПЛ може посилювати розвиток раку.

Проблема лікування вірусу ускладнюється тим, що його поширення та прояв індивідуальний. У будь-якому випадку лікування має бути комплексним, після проведення діагностики та отримання результатів аналізів фахівець призначає терапевтичне противірусне лікування. Якщо при цьому немає протипоказань до видалення, відновлення естетичності може займатися косметолог. Процедура видалення папілом на грудях – це не тільки можливість повернути чистоту шкірі, а й профілактика пошкодження папілом одягом, прикрасами, діями дитини під час годування.

Особливості процедур видалення

Будь-яка обробка висипань має проводитися кваліфікованим фахівцем. При некомпетентному втручанні занадто великий ризик ускладнити проблему. Якщо тести, біопсія та аналіз крові довели, що видаляти ущільнення можна, разом із пацієнткою вибирається спосіб видалення. Підставою будуть тип папілом (ниткоподібна, плоска, гострокінцева), розмір та кількість.

Способи видалення та особливості:

  • до хірургічного втручання вдаються лише за великих чи глибоко розташованих вузлах, оскільки після операції залишається видимий слід, який пізніше доведеться додатково шліфувати;
  • кріо і хвильова деструкція – випалювання рідким азотом і тепловою хвилею, можуть бути болючими, оброблена ділянка гоїться до місяця, може залишитися видимий шрам;
  • видалення струмом проходить без больових відчуттів, але з сучасних методів є найспірнішою і не дає гарантованого результату;
  • випалювання папіломи лазером – підшкірне розщеплення вузла вузьким спрямованим променем, після якого не залишається слідів та мінімізовано ризик попадання кисню в самі тканини.

У косметологічній клініці ЛАЗЕРРУМ (Київ) за відсутності протипоказань до процедури пропонується саме цей практично безболісний та ефективний метод.

Як відбувається випалювання папіломи лазером?

Сама процедура видалення папілом в ділянці грудей займає кілька хвилин, хоча на підготовчому етапі лікар проводить всі необхідні для забезпечення безпеки клієнтки маніпуляції:

  • вивчає саме новоутворення (форму, розмір, структуру) та аналогічні на інших ділянках;
  • призначає тести чи знайомиться з даними біопсії, аналізу крові;
  • проводить тест на алергічні реакції.

На всіх етапах клієнт отримує повноцінне інформування про методи, дії, реальні та можливі наслідки. При виборі лазерної процедури останні вкрай рідкісні, навіть коли йдеться про поколювання або свербіння під час випалювання. Вже до контрольної зустрічі через кілька днів після операції клієнтка забуде про проблему і насилу знайде на шкірі оброблену ділянку.

Залишити коментар

Записатися на процедуру