Cosmetology

Видалення папілом на спині

від 100грн.
Видалення папіломи маленького розміру (1шт.)
Записатися

Причини формування папілом на спині

Наявність папілом у статевозрілому віці настільки неминуче, що багато хто не вважає цю проблему серйозною. Поява на тілі та обличчі невеликих, але постійно зростаючих і видозмінюваних новоутворень, пов’язують із віком та спадковістю, поганою екологічною обстановкою та режимом харчування. Насправді онкогенний вірус найчастіше є придбаним і досить небезпечним. Проникаючи в клітини, він перероджує їх, викликаючи низку змін, частина з яких ще недостатньо вивчена. Зокрема поява видимих папілом, що говорить про серйозний ступінь ураження організму, пов’язують і з раковими пухлинами, зокрема – раком грудей і шийки матки.

Якщо папілома з’явилася на спині, де досить складно контролювати механічну дію, варто одразу звернутися спочатку до лікаря, а після схвалення – до косметолога. Після процедури салонного віддалення від самої папіломи не залишиться сліду, але найголовніше – зникне ризик пошкодити шкіру уві сні, під час гігієнічних процедур чи частин одягу.

Способи видалення папілом

Форми та способи поширення вірусу папіломи людини (ВПЛ) вивчені, але характер перебігу хвороби у кожному випадку індивідуальний. Сверблячкою або болем освіти не турбують, але ризик ненароком нашкодити і погіршити проблему дуже високий. Фахівці радять не затягувати, а одразу після появи перших ущільнень проконсультуватись із лікарем. Він визначить:

  • тип папіломи, доброякісність;
  • характер поширення;
  • показання та протипоказання до видалення.

Якщо причин миритися з проблемою немає, можна сміливо записуватись на видалення папілом на спині. Дозвіл проводити такі процедури є лише у кваліфікованих косметологів та лікарів. Рідше клініка пропонує комплексну послугу – діагностику, тести, аналізи та видалення, якщо протипоказань не виявлено. Самостійне чи недоброякісне втручання небезпечне.

Допустимих способів позбутися папілом кілька. Крім хірургічного втручання, до якого вдаються все рідше через видимі шрами, що залишаються, клініки пропонують:

  • кріодеструкцію – заморожування рідким азотом, який критично низькими температурами кристалізує тканини та руйнує;
  • радіохвильове припікання – видалення спрямованим променем за допомогою високої температури;
  • електрокоагуляція – крізь тканини пропускається струм, який призводить до їхньої дистрофії та відмирання;
  • лазерна деструкція – випалювання пором, який утворює направлений в область ураження лазерний промінь.

Від запропонованої фахівцем та обраної клієнтом форми видалення залежить швидкість та наслідки операції.

Наслідки процедури видалення папілом

Усі сучасні методи практично безболісні. Розрізняються візуальні наслідки маніпуляцій:

  • при обробці радіохвильна ділянка може гоїтися до місяця і на місці операції збережеться невеликий опік;
  • кріо і лазерні процедури проходять безслідно, хоча під час самої маніпуляції можливі відчуття, що поколюють;
  • обробка струмом не завдає незручностей, але її ефективність слід розраховувати в залежності від розмірів ураженої ділянки.

Лазерні процедури вважаються найбезпечнішими, тому що поверхня шкіри зберігається максимально, а доступ кисню до уражених вірусів тканин блокується. Усі деталі, наслідки та терміни повного загоєння розповість фахівець. Під його контролем буде проходити відновлювальний період. І хоча сам вірус з організму вивести практично неможливо, естетичність і безпека після знищення поразок, що увійшли в папілярну форму, косметолог гарантує.

Залишити коментар

Записатися на процедуру