Cosmetology

Видалення папілом на обличчі

від 100грн.
Видалення папіломи маленького розміру (1шт.)
Записатися

Видалення папілом на обличчі

Папіломи – доброякісні новоутворення, які можуть з’являтися на обличчі внаслідок поширення у тканинах епідермісу вірусу. Зовні вони схожі зі звичайною бородавкою і, в принципі, не завдають шкоди організму, проте можуть спричинити суттєвий дискомфорт, причому як фізичний, так і естетичний. Тому люди прагнуть позбутися їх, і найефективнішим методом сьогодні є лазерне видалення.

Особливості видалення папілом на обличчі лазером

Лазерный луч действует локально и очень точно. После проведения процедуры отсутствует реабилитационный период, а микроскопические ранки быстро заживают. Проводится процедура достаточно легко в несколько этапов:

  • усунення папіломи разом з ніжкою – промінь лазера висушує м’які тканини, діє точно, не впливаючи на ділянки шкірного покриву, що оточують, після чого папілома сама відпадає;
  • оскільки на місці видалення утворюється невелика ранка, вона відразу ж припікається та дезінфікується спеціальними засобами;
  • після обробки на тілі з’являється скоринка, що захищає від інфекцій, яка за кілька днів відпадає.

Перевага даного методу полягає в тому, що достатньо всього однієї процедури, щоб позбавитися новоутворення, нехай навіть невеликого, але псує естетику зовнішності. Але не тільки ця гідність заслуговує на увагу. Лазерне видалення папіломи має ще безліч переваг:

  • можливість швидко позбутися папіломи будь-якого розміру;
  • безпека, забезпечена знезаражуючим припіканням променя лазерного апарату;
  • мінімальне травмування тканин;
  • швидке загоєння за кілька днів;
  • безболісність. Якщо папілома досить велика, лікар може прийняти рішення про введення анестетика.

Процедура лазерного видалення папіломи триває 3-5 хвилин. При цьому такий метод дозволяє позбавитися новоутворень на будь-яких ділянках тіла, у тому числі на слизових оболонках і в важкодоступних місцях, таких, як повіки. У шкірі після цього дуже швидко проходить процес регенерації клітин та відновлення шкірного покриву. При цьому не залишається шрамів, рубців, як це буває після хірургічного втручання. Оскільки клітини папіломи під час лазерної обробки повністю викорінюються, виключається ризик повторного зростання новоутворення.

Переваги лазерного видалення папіломи у мережі салонів лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ

Фахівці мережі салонів ЛАЗЕРРУМ проведуть видалення лазером будь-яких папілом, незалежно від розмірів, форм та кількості новоутворень. Можливості якісного обладнання дозволяють виконувати маніпуляції максимально швидко та безболісно.

Наші фахівці – кваліфіковані лікарі-косметологи з медичною освітою та колосальним досвідом роботи, тому ви можете бути впевнені у позитивному результаті заходу. У салонах створені максимально комфортні умови та дотримується повна стерильність за допомогою спеціальних засобів дезінфікування. Перед тим, як звертатися до фахівців, переконайтеся, що у вас немає протипоказань: онкозахворювань, цукрового діабету, порушення роботи ендокринної системи, епілепсії.

Якщо протипоказань немає, будемо раді бачити нас в одному із наших салонів, розташованих у Києві. Тут на вас чекають: сучасне обладнання, комфортні кабінети, кваліфіковані косметологи і, звичайно, найбільш прийнятні у столиці ціни.

Залишити коментар

Записатися на процедуру