Cosmetology

Видалення папілом на пахвах

від 100грн.
Видалення папіломи маленького розміру (1шт.)
Записатися

Що таке папілома, які причини її появи?

Папілома – доброякісне утворення на шкірі, що формується з епітелію, яке являє собою наріст на ніжці або ниткоподібний. Відтінок такого потовщення зазвичай тілесний, рожевий чи коричневий. Вчені з’ясували, що нарости з’являються через наявність у крові ВПЛ – вірусу папіломи людини. Це говорить про можливе зараження при побутовому чи статевому контакті. У разі появи папілом в області пахв це завдає великої незручності і можливого подальшого самозараження — поширення в результаті гоління далі по тілу.

ВПЛ – це інфекція, яку провокують багато факторів, наприклад, стрес, ослаблений імунітет, перенесені ЗПСШ через безладні та незахищені сексуальні контакти. Папіломи – часте явище в літньому віці і як наслідок сильного переохолодження організму. Потовщення повільно ростуть, але якщо їх зростання аномально швидке, змінився колір, то потрібно терміново звернутися до онколога. Ці нарости мають властивість у деяких випадках перероджуватись у злоякісні форми.

У мережі салонів лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ видалення папілом у пахвах проводять за допомогою лазерного імпульсу. Сьогодні це один з найшвидших, ефективних і безпечних методів. Якщо врахувати, що пахва відрізняється ніжним і тонким шкірним покривом, то лазер — це ще й безболісний спосіб.

Переваги лазерної процедури

Перше, що зробить лікар-косметолог, проведе діагностику потовщення. Ця обов’язкова процедура дозволить максимально коректно вибрати тип лазера. Імпульс апарата під час обробки проникає вглиб тіла папіломи, закупорює кровоносну судину. Дія залишає наріст без харчування, через деякий час він просто висихає та відвалюється. Оскільки судина закупорена, то кровотеча в момент проведення процедури і після неї виключається. Переваги лазерного видалення:

  • безкровність, відсутність хворобливих симптомів та рубців після закінчення процедури;
  • швидкість – за один сеанс можна усунути кілька штук;
  • відсутність ризику повторного виникнення новоутворення тому ж місці.

У салонах мережі “ЛАЗЕРРУМ” кожному клієнту пропонується одноразовий стерильний набір витратних матеріалів. Бактеріальне чи інше інфікування у наших кабінетах виключається.

Чому варто звернутися до салону ЛАЗЕРРУМ?

Салони нашої мережі розташовані у різних районах Києва, записатися на прийом та отримати кваліфіковану консультацію зручно на сайті компанії. Усі салони обладнані найновішими апаратами, а косметологи мають медичну освіту та сертифікати, що підтверджують навички роботи на інноваційній техніці. Ми маємо право надавати клієнту 100% гарантію якості на свої послуги, підставою чого є найвища нагорода від всеукраїнського конкурсу «Знак якості».

За будь-якого питання наші клієнти можуть зв’язатися з адміністраторами. Прайс-лист детально описує вартість усіх послуг, що надаються в салонах ЛАЗЕРРУМ. Ми хочемо, щоб можливість доглядати себе була у чоловіків та жінок з різними фінансовими можливостями, тому розробили систему знижок, запровадили обслуговування за абонементом. На сторінці ЛАЗЕРРУМ в Інстаграмі часто проводяться розіграші, а також з’являються актуальні новини б’юті-індустрії.

Залишити коментар

Записатися на процедуру