Cosmetology

Корекція локальних жирових відкладень на тілі

(живіт, боки)
2000грн.
препарат – непрямий ліполітик “Dermaheal LL” 10мл.
Записатися
Cosmetology

Корекція локальних жирових відкладень на тілі

(живіт, боки)
1000грн.
препарат – непрямий ліполітик “Фосфатидилхолін” 5мл.
Записатися
Cosmetology

Корекція локальних жирових відкладень на тілі

(живіт, боки)
2000грн.
препарат – непрямий ліполітик “Фосфатидилхолін” 10мл.
Записатися

Втомилися від нестачі сил часу на дієти та фітнес-зали? Таких людей зараз більшість, і саме вони обирають нашу унікальну послугу для схуднення. Ін’єкції липолитиков є одним із найефективніших способів розщеплення підшкірного жиру. У складі можуть бути різні компоненти, які є формою природного ферменту, що виробляється печінкою людини. Наші майстри вводять ці ін’єкції за допомогою ультратонких голок у жирові тканини або зону навколо них. Після цього починається процес розщеплення жирів.

Якими бувають ліполітики: прямі та непрямі

Усього за своїм способом впливу виділяють дві групи ліполітиків. Наші фахівці допоможуть вам визначитися з вибором типу ін’єкцій з урахуванням ваших особистих показників та переваг.

Перші називаються прямими. У цьому випадку після вколювання препарату під шкіру відбувається:

  • руйнування жирових клітин;
  • розпад жиру;
  • підвищення мікроциркуляції;
  • виведення жирових кислот із організму.

Друга група отримала назву непрямих ліполітиків. Вони здатні:

  • зменшити об’єм жирової клітини, не порушивши її;
  • прискорити метаболізм;
  • поліпшити лімфодренаж;
  • стимулювати процеси ангіогенезу.

Принцип дії ліполітиків

В організмі людини біохімічні процеси анаболізму та катаболізму перебувають у суворій рівновазі. Баланс цих процесів важливий і регулюється центральною нервовою та ендокринною системами. При незбалансованому раціоні харчування, стресових ситуаціях та інших причин відбуваються порушення у роботі обмінних процесів. Внаслідок цього процес засвоєння речовин випереджає процес розпаду продуктів обміну та вивільнення енергії, що призводить до збільшення відсотка жирової тканини.

Виправити цю ситуацію можна, використовуючи метод інтраліпотерапії, ін’єкційного ліполізу. Корекція ліполітиками прямої дії передбачає використання ферментів, які вводяться найтоншими голками в підшкірно-жировий шар, вбудовуються в обмінні біохімічні процеси та сприяють розчиненню надлишків жирової тканини. Речовини у складі ін’єкцій активують процеси мікроциркуляції крові, лімфи та стимулюють процеси евакуації жирних кислот із проблемної зони.

Найпоширенішими ліполітиками прямого призначення є ін’єкції лецитину та солей жовчної кислоти, які мають високу здатність розщеплювати жирові відкладення. Потрапляючи всередину жирової клітини, ліполітик трансформує тугоплавку жирову тканину в рідкий стан, збільшує її проникність, що сприяє легкому виведенню з організму.

Ліполітики в боки

У всі часи існували певні ідеали краси, до яких жінки прагнули наблизити себе. Сьогодні гарне, струнке тіло – мрія будь-якої жінки. Хоча, заради справедливості, слід зазначити, що і сучасні чоловіки не відстають, намагаючись тримати себе у формі.

Досягти бажаної мети ефективно допомагає методика “ліполіз” (інтраліпотерапія) – введення під шкіру ін’єкційно-спеціальних препаратів для корекції фігури (ліполітиків). Причому так можна не лише позбутися підшкірного жиру, а й відновити обмін речовин у тканинах, покращити загальний стан шкіри. У мережі салонів лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ у Києві такі процедури – не рідкість. У нас створені найкращі комфортні умови, прийом проводять висококласні лікарі-косметологи, а препарати використовуються виключно сертифіковані.

Ліполіз живота – ефективний метод боротьби з жировими відкладеннями

Процедура ліполізу – одна з найбільш затребуваних та ефективних косметологічних послуг для боротьби з жировими відкладеннями та зайвою вагою. Метод інтраліпотерапії має на увазі видалення жирових відкладень без хірургічних втручань, шляхом розщеплення молекули жиру на гліцерин та кислоти за допомогою ін’єкцій препаратів, що розчиняють жир. Ліполіз – менш травматичний процес, за ефективністю порівнянний з механічним руйнуванням та подальшою аспірацією жирових відкладень, які проводяться за допомогою хірургічної ліпосакції.

Ліполітики – препарати, покликані скоригувати фігуру. Вони вводяться під шкіру за допомогою тонких голок ін’єкційно та усувають надлишки жирових відкладень у ділянці талії, живота. Процедура ліполізу не тільки позбавляє жирових відкладень, але також покращує загальний стан шкірних покривів, нормалізує метаболізм у тканинах.

Залишити коментар

Записатися на процедуру