Cosmetology

Інтимне відбілювання ануса

-грн.
* ціна уточнюється у менеджера салону
Записатися

Освітлення шкіри в зоні анального отвору

Інтимний пілінг чи інтимне відбілювання ануса – відносно нова процедура у сфері косметології. Активний розвиток хімічний інтимний пілінг набув близько 10 років тому у США та деяких країнах Європи. На території колишнього СНД ця процедура лише набирає популярності, оскільки дуже мало лікарів можуть провести її якісно та безпечно. Одними з небагатьох клінік, де можна провести інтимний пілінг ануса, є салони лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ. Досвідчені фахівці гарантують індивідуальний підхід та відмінний результат без ускладнень.

Процедура хімічного пілінгу ануса дозволяє безболісно освітлити шкіру навколо анального отвору та зрівняти відтінок із прилеглими ділянками тіла. У більшості людей шкіра в інтимній зоні відрізняється підвищеною пігментацією, що в деяких випадках може бути дуже непривабливим. Темна шкіра здається бруднішою і може асоціюватися з недоглянутістю або хворобливістю. Надмірно підвищена пігментація в зоні анального отвору викликає почуття огиди, що погіршує інтимне життя і знижує самооцінку. Відбілювання вирішить ці проблеми, дозволить безстрашно носити відкриті купальники або плавки і зробити тіло більш спокусливим.

Ефект від процедури

Деякі компанії продають спеціальні креми для інтимного пілінгу в домашніх умовах, але ми категорично не рекомендуємо вдаватися до такого способу освітлення шкіри. Ефект може виявитися слабким і тимчасовим, а неправильне дозування та можлива алергія на якийсь із компонентів здатні призвести до опіків та інтоксикації. Правильний та безпечний пілінг ануса повинен проводитись у салоні із застосуванням препарату Renovi intimiss під строгим контролем фахівця. Препарат діє на шкіру таким чином:

  • прибирає надмірну пігментацію;
  • підвищує тонус шкіри;
  • має ефект омолодження;
  • уповільнює швидкість зростання волосся.
    • Пілінг інтимної зони в салоні Лазерум дозволяє видалити всю зайву пігментацію і зробити шкіру привабливішою без хворобливих відчуттів. Ефект видно відразу після 1-ї процедури, для найкращого результату рекомендуємо пройти курс із 3-5 процедур. Записуйтесь на відбілювання ануса, наша ціна порадує кожного клієнта. Регіон, у якому проводимо процедуру – Київ (Троєщина, Оболонь, Хрещатик, Університет).

Важливі рекомендації для клієнтів

Інтимне відбілювання ануса в Києві протипоказане людям, які страждають на пошкодження шкіри в зоні відбілювання. Дівчатам не можна проводити процедуру під час менструацій чи вагітності. Також пілінг слід з обережністю проводити людям, які віддають перевагу лазерній епіляції для видалення небажаних волосків на тілі. Щоб не пошкодити шкіру, слід дотримуватися простих правил:

  • інтимний пілінг можна проводити щонайменше через 10-14 днів після процедури лазерної епіляції;
  • лазерну епіляцію можна проводити не раніше ніж через 10-14 днів після процедури інтимного пілінгу.

Інтервал між процедурами необхідний для швидкого та правильного загоєння шкіри, запобігання розвитку опіків та запальних процесів. Якщо клієнт вдається до воскової епіляції, після останньої процедури видалення волосся також має пройти не менше 10 днів, перш ніж фахівець зможе провести хімічний пілінг ануса. Докладніше про всі рекомендації вам розкажуть фахівці мережі ЛАЗЕРРУМ по телефону або під час відвідування одного із салонів епіляції.

Залишити коментар

Записатися на процедуру