Cosmetology

Видалення тату на тілі

від 500грн.
Кремова анестезія +100грн.
Записатися

Як позбутися татуювання на тілі раз і назавжди?

У гонитві за швидко мінливими стандартами краси люди часто вдаються до радикальних методів прикраси тіла – художніх татуювань. Але в житті може настати етап, коли обраний раніше малюнок більше не радуватиме, а можливо нова посада вимагатиме відсутності візерунків на видних ділянках тіла. Сучасна косметологія дозволяє позбутися тату швидко та ефективно без рубців та шрамів завдяки новим методам та обладнанню. Зводити тату (Київ) не дуже дорого, ціна видалення татуажу лазером за 1 сеанс визначається індивідуально, але вартість лазерного виведення – повного видалення тату, безперечно коштує тих емоцій, які ви отримаєте в результаті! Ціни в різних салонах можуть відрізнятися в залежності від якості та ефективності обладнання, яким здійснюється видалення татуажу, та кваліфікації фахівців.

Лазерне виведення тату відбувається у кілька етапів. Спочатку спеціаліст оглядає татуювання, налаштовує обладнання – підбирає необхідну потужність, довжину хвиль, враховуючи при цьому особливості шкіри та барвника. Потім лазер прямує на необхідну ділянку, умовно розділену на фрагменти, і вплив хвиль дозволяє вивести пігмент. Після процедури фахівець обробляє ділянку, на яку впливав лазер, спеціальними засобами та консультує клієнта з питань подальшого догляду. Деякі татуювання неможливо звести за одну процедуру, повне виведення може вимагати 5-6 сеансів. Лазер викликає легке відчуття печіння та поколювання – інтенсивність дискомфорту залежить від індивідуальної чутливості, але загалом зведення – це не хвороблива процедура.

Що потрібно знати про процедуру виведення татуювання лазером?

При лазерному видаленні промінь впливають безпосередньо на пігмент, руйнуючи його, потім частинки барвника виводяться з організму лімфатичною системою. На ефективність процедури впливає кілька факторів:

  • особливості татуювання – розмір малюнка, інтенсивність кольору, і навіть склад барвника;
  • особливості дерми – тип лазера та його налаштування підбираються відповідно до ступеня пігментації епідермісу;
  • технічні характеристики устаткування – ефективність видалення впливає довжина хвиль, тривалість випромінювання.

Для тату може використовуватися як лазерне шліфування, так і селективний метод впливу. Шліфування підходить тільки в тому випадку, якщо пігмент розташований неглибоко. Пілінг дозволяє зняти верхній шар дерми разом із барвником. Для здійснення процедури застосовується ербієвий лазер. Селективний метод спрямований безпосередньо на руйнування пігменту, при цьому шари шкіри не ушкоджуються, тому після процедури залишається рубців. Такий метод дозволяє видаляти будь-які татуювання – свіжі та старі, великі та маленькі, глибокі та не дуже. При цьому використовуються такі види лазера, як рубіновий, неодимовий, олександритовий.

Переваги лазерного методу зведення тату

Серед переваг лазерного виведення татуювання варто виділити:

  • ефективність – можливість повного виведення барвника без хірургічного втручання;
  • безпека – процедура малотравматична для шкірних покривів та практично не викликає дискомфорту;
  • швидкий результат – у середньому тату йде безвісти за 5 сеансів, кількість процедур залежить від інтенсивності кольору татуювання;
  • швидкість процедури – вибрані ділянки обробляються лазером швидко, тому процедура не займає багато часу.

Виводити татуювання краще у перевірених місцях, до таких належить один із салонів мережі лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ, який знаходиться у Києві, – ціна 1 сеансу відомості тату визначається індивідуально, вартість залежить від того, якого розміру малюнок ви хочете видалити.

Залишити коментар

Записатися на процедуру