Cosmetology

Зона міжбрів’я

2000грн.
Препарат “БОТУЛАКС” виробництво Корея
Записатися

Ін'єкції ботоксу у міжбрів'я

Властивості ботокса були відкриті вченими ще в кінці позаминулого сторіччя, але лише в 90-х роках минулого століття бактерія Clostridium botulinum знайшла своє застосування в косметології як речовина, що викликає параліч м’язових тканин. Токсин стали з успіхом застосовувати для того, щоб знизити активність міміки та ефективно розгладжувати зморшки. З того часу «укол краси» став улюбленою процедурою серед відомих особистостей, не готових поступатися ознаками старіння, а сьогодні унікальний ефект його впливу зазнали мільйонів шанувальників бездоганно привабливої зовнішності.

Мережа салонів лазерної епіляції та косметології ЛАЗЕРРУМ у Києві з успіхом впроваджує цю методику та з радістю допоможе всім, хто прагне вдосконалення свого зовнішнього вигляду.

У чому полягає секрет уколів ботоксу, які їх переваги?

Міжбрів’я є однією з найактивніших зон обличчя. Це так звана «м’яз гордець», через напругу якої погляд стає суворішим, жорсткішим і навіть похмурим. Введення ботоксу сприяє скороченню м’язового тонусу, активності, пригнічує нервові імпульси. В результаті вже після першого уколу можна помітити, як розгладжуються вертикальні і поперечні зморшки. При цьому ви не відчуватимете ніякого дискомфорту в міміці, а зовнішність отримає більш доброзичливі риси зі стійким ефектом, що омолоджує.

У будь-якому суспільстві знайдуться скептики, які готові спростувати ефективність будь-якого інноваційного рішення. Їхня увага не оминула й індустрію краси. Зокрема, існує думка, що уколи ботоксу в зону міжбров’я хоч і ефективні, і ціна їх цілком доступна, але досить болючі. Всупереч такій думці варто відзначити, що в професійних салонах, що мають бездоганну репутацію, як, наприклад, ЛАЗЕРРУМ, для введення засобу використовуються найтонші голки шприца, а клієнтам з особливою чутливістю пропонується додаткова анестезія, що робить процедуру абсолютно безболісною.

У середньому, дія ін’єкції зберігає свою ефективність протягом півроку, але через певні особисті особливості період може бути дещо довшим або коротшим. Реабілітаційний період практично немає. Все, в чому рекомендується себе обмежити спочатку – розпарювання шкіри, засмагу і фітнес.

Чому у Києві обирають ЛАЗЕРРУМ?

ЛАЗЕРРУМ — мережа салонів професійної епіляції та косметології у місті Київ, де якість послуг завжди стоїть на першому місці. Ботокс у нас це:

  • відмінна заміна пластичної хірургії, адже вам не потрібно буде приймати сильнодіючі анестетики та лягати під ніж хірурга, а потім проходити тривалий період реабілітації;
  • економія часу та коштів — незважаючи на те, що ціна ботоксу міжбров’я та інших ділянок особи в Києві та Україні в цілому дорожча за багато косметичних кремів, масок та інших засобів антивікового догляду, укол позбавить необхідності постійно поповнювати їх запас, що обійдеться в результаті дешевше. Крім того, не потрібно буде витрачати час на масаж, апаратні процедури, маски тощо;
  • красива, приваблива зовнішність на тривалий період;
  • найкращі комфортні умови;
  • повна стерильність;
  • акції, бонусні програми та знижки, що постійно діють, що значно здешевлює вартість процедур.

Фахівці мережі наших салонів — першокласні дипломовані майстри, які мають величезний досвід проведення подібних процедур із дотриманням міжнародних медичних протоколів, тому ви можете зовсім не переживати. Звертайтеся — ми завжди будемо раді допомогти вирішити проблему швидко, ефективно та безболісно!

Залишити коментар

Записатися на процедуру