Cosmetology

Комплекс 3 зони:

(зона очей "гусячі лапки" + лоб + міжбрів’я)
5900грн.
Препарат “БОТУЛАКС” виробництво Корея
Записатися
Cosmetology

Комплекс 3 зони:

(зона очей "гусячі лапки" + лоб + міжбрів’я)
7500грн.
Препарат “ДИСПОРТ” виробництво Великобританія
Записатися

Де зробити ін'єкції ботокса в лоб за найкращою ціною у Києві?

ЛАЗЕРРУМ (Україна, Київ) – це команда висококваліфікованих лікарів-косметологів із медичною освітою. Мережа салонів спеціалізується на лазерній епіляції та наданні великого переліку популярних сьогодні косметологічних послуг. За роки роботи ми набули великого досвіду та тисячі задоволених клієнтів. Діяльність наших салонів ведеться на підставі медичної ліцензії з використанням професійного обладнання нового покоління. Ми пропонуємо преміум-послуги за конкурентними цінами. Наші салони мають численні сертифікати, нагороди, здобутки.

Лікар-косметолог ЛАЗЕРРУМ із ювелірною точністю розрахує кількість одиниць дії препарату, визначить точки введення ботоксу. Спеціаліст клініки врахує ваші індивідуальні особливості, порекомендує, де потрібно використовувати Ботокс, а де в ньому немає потреби, скоригують асиметрію обличчя. Ваше обличчя буде виглядати гармонійно та природно. Ви також будете сміятися і хмуритися, за потреби, але тільки без ненависних мімічних зморшок!

Наші постійні клієнти – це успішні, впевнені в собі чоловіки, жінки та дівчата, які стежать за собою, прагнуть бездоганного зовнішнього вигляду.

Омолодити своє обличчя, позбутися зрадливих зморшок, не вдаючись до хірургічних втручань, можливо з командою професіоналів ЛАЗЕРРУМ!

Залишити коментар

Записатися на процедуру