Cosmetology

Зона лоба

(зона міжбрів’я входить обов’язково)
3900грн.
Препарат “БОТУЛАКС” виробництво Корея
Записатися

Ботокс у лоб – ін'єкції без страху та болю

Ботокс (очищений ботулотоксин) – це нейротоксин, що блокує рух нервово-м’язового синапсу від нервового закінчення до м’яза. Міорелаксант знімає напругу м’яза, блокує її сприйнятливість до нервових імпульсів. Спочатку ін’єкція нейротоксину, що має природну основу, застосовувалася лише в медицині для лікування деяких видів захворювань. Але поступово препарат зайняв лідируючі позиції у косметологічній індустрії. І недарма, адже укол краси розгладжує зрадливі зморшки, а ненависна звичка морщити лоба зникає. Сьогодні найбільш затребувані уколи краси в область чола та міжбров’я.

Лікар-косметолог використовує ботокс як ефективний засіб проти мімічних зморшок. Препарат безболісно точково вводиться найтоншою голкою, розслаблюючи м’язи чола. В результаті процедури зморшки на лобі розгладжуються, шкіра виглядає рівною і гладкою.

Тонкощі процедури

Ін’єкції ботоксу – безболісна процедура. Голки для ін’єкцій дуже тонкі, тому не доставляють болючих відчуттів.

Під час процедури клієнт знаходиться у кріслі у комфортному положенні. Лікар-косметолог просить посміхнутися, насупити брови або здивуватися для того, щоб побачити мімічні м’язи, визначити ступінь їхньої напруги, виявити можливу асиметрію, зафіксувати крапки для введення препарату. Процедура введення ботокса є абсолютно безпечною, безболісною, ін’єкції проводяться стерильними одноразовими інструментами.

Ботокс вимірюють у одиницях дії (ОД). Скільки ОД ботоксу потрібно для усунення зморшок в області чола, підкаже лікар-косметолог. Для кожного пацієнта кількість ОД буде суворо індивідуально, оскільки це залежить від особливостей будови особи, вікових змін, ступеня мімічної активності. Від цього залежатиме і ціна на уколи ботоксу для омолодження зони чола. У деяких випадках може бути потрібна додаткова процедура через 14 діб. Процедура доколювання стає необхідною, якщо є асиметрія м’язів обличчя або якась частина обличчя виявилася резистентною до препарату.

Як правило, після процедури на обличчі не залишається жодних слідів або проглядаються ледь помітні сліди на місці введення, які зникають через тридцять хвилин. Безпосередньо після процедури обличчя, область застосування препарату не рекомендується чіпати руками. Відразу після ін’єкції не можна чотири години приймати горизонтальне положення тіла, опускати голову, не дозволяється сауна, інтенсивні фізичні навантаження. При дотриманні всіх рекомендацій ефект після введення ботулотоксину триває в середньому від 3 до 6 місяців.

Після процедури лікар-косметолог радить попрацювати мімічними м’язами. Так препарат більш рівномірно розподілиться по тканинах. Ефект від введення ботоксу з кожним днем наростатиме, а клієнт насолоджуватиметься своїм гладким чолом без зморшок. Ефект після введення препарату накопичується та посилюється з кожною наступною процедурою.

Не варто боятися уколів ботоксу, якщо ви довірили своє обличчя лікареві-косметологу мережі салонів ЛАЗЕРРУМ!

Переваги уколів краси

Ботокс має унікальну здатність знімати напругу м’яза, повністю розгладжувати дрібні зморшки, а більш виражені зморшки робити візуально менш помітними. Ефект може проявитися вже наступного дня після процедури і далі продовжуватиме наростати, а кінцевий результат проявляється через 14 діб.

Завдяки міорелаксанту зникає звичка мружитися, хмурити брови, морщити чоло. Тому навіть після закінчення дії препарату зморшки не з’являються знову якийсь час. Ін’єкції ботоксу не залишають на шкірі слідів. Процедура безпечна, не завдає дискомфортних відчуттів.

Залишити коментар

Записатися на процедуру