Cosmetology

Зона очей "гусячі лапки"

2000грн.
Препарат “БОТУЛАКС” виробництво Корея
Записатися

Показання для використання ботокса навколо очей

Кожна жінка мріє залишатися молодою та красивою якомога довше. Але, на жаль, тіло, а особливо особа, з кожним роком дедалі більше видають вік. Очі — дзеркало душі людини, в них завжди видно настрій, за ними легко визначити, чи лукавить людина ні, і як не парадоксально, саме вони перші здатні видати вік. Саме в області очей з’являються перші ознаки старіння у вигляді мімічних гусячих лапок, нависання верхньої повіки на око, темних кіл, мішків або звисання шкіри під очима, усунення куточків очей. Звичайно, кожна жінка індивідуальна, має зовсім різні звички, спосіб життя і по-різному доглядає свою зовнішність, тому незворотний процес старіння стає помітним у всіх у різному віці. У когось вже в 25 років з’являються явно виражені ознаки в’янення шкіри, а деякі пані і після 30 можуть похвалитися відсутністю зморшок. Але коли б не почався цей незворотній процес, насамперед страждає саме шкіра навколо очей. Це пов’язано з тим, що дерма в цій галузі обличчя набагато тонша, підшкірно-жирового шару дуже мало, а сальні залози практично відсутні, внаслідок чого швидко знижується еластичність шкірного покриву.

Якщо вчасно не почати проводити правильні процедури догляду за навколоочною областю обличчя, це призведе до таких сильних змін зовнішності, які вже можна буде виправити тільки за допомогою операції. Але, на щастя, індустрія краси не стоїть на місці і постійно перебуває у пошуку нових, безопераційних способів боротьби з цією проблемою і сьогодні може запропонувати дуже ефективний, практично безболісний та швидкий метод, як використання ботоксу проти мімічних зморшок навколо очей.

Ботокс у руках професіонала – це 100% безпечна процедура

Багато людей, починаючи вивчати всі наявні сьогодні методи боротьби з першими ознаками старіння, з певною побоюванням ставляться до ботоксу, мотивуючи це тим, що ботулотоксин – це отрута. Насправді, ін’єкції ботоксу – це очищений, спеціально підготовлений препарат, який у малих дозах абсолютно безпечний для організму людини, звичайно, якщо немає індивідуальної непереносимості речовини, як це буває з різними медичними препаратами. Все, на що здатний спеціальний ботокс, – це розслабити м’язи та блокувати нервові імпульси у сфері введення ін’єкції. Вибравши правильні точки введення препарату, можна досягти приголомшливих результатів:

  • повністю прибрати мімічні зморшки;
  • зменшити глибокі заломи шкіри;
  • підняти куточки очей.

Головне правило, яке не можна порушувати, якщо ви не хочете завдати шкоди своєму здоров’ю та зовнішньому вигляду, — довіряти виконання процедури ін’єкцій ботоксу лише фахівцям із вищою медичною освітою та відповідним досвідом роботи.

Процедура введення ботоксу навколо очей проходить безболісно, тому що на шкіру попередньо наноситься знеболюючий крем, а препарат вводять на невелику глибину. Слід зазначити, що ефект уколів ботокса проявляється не відразу. Перші результати з’являються протягом декількох днів, а максимальний ефект буде помітний лише через 2 тижні, при цьому він тримається в різних випадках від 4 місяців до півроку. Після цього речовина повністю розщеплюється та виводиться з організму. Кожна наступна ін’єкція сприяє збільшенню терміну дії препарату, тому після 3-4 сеансів ефект омолодження може тривати до року.

Переваги ботоксу навколо очей

Головною перевагою процедури, окрім омолодження, яке так цінують жінки, є мінімальне травмування шкірних покривів та короткий період реабілітації. Крім того, уколи ботокса під очі мають такі важливі переваги:

  • розгладжування глибоких, дрібних зморшок та попередження появи нових;
  • відсутність дискомфорту та хворобливості в процесі та після процедури;
  • дозволяє усунути деякі види косоокості або асиметрії очей;
  • швидке проведення процедури.

Якщо ви знаходитеся в пошуку, де можна зробити ботокс навколо очей і скільки коштує ця процедура, негайно звертайтеся до ЛАЗЕРРУМУ. Наша команда – це досвідчені лікарі-косметологи із медичною освітою. У нас є медична ліцензія, професійне обладнання нового покоління, сертифікати, нагороди. Ціна на процедуру введення ботокса навколо очей залежить від кількості зморшок або інших дефектів зовнішності. У салонах проводяться акції та знижки, які дають можливість отримати якісне обслуговування за вигідною ціною.

Залишити коментар

Записатися на процедуру